eReport.sk
Ľubomír Kudlička, Foto: tasr

Pokračuje proces so zločineckou skupinou takáčovcov: Bos Kudlička vinu popiera

Bos zločineckej skupiny takáčovcov Ľubomír K. trvá na svojej nevinne. Argumentuje aj výpoveďou spoluobžalovaného, ktorá podľa neho dokazuje jeho tvrdenia. Uviedol to v reakcii na utorkovú výpoveď spoluobžalovaného advokáta Juraja A. pred senátom Špecializovaného trestného súd (ŠTS) v Pezinku.

V procese so zločineckou skupinou takáčovcov pokračujú v utorok výpovede obžalovaných. Obžalovaný advokát Juraj A. pred súdom odmietol všetky obvinenia aj tvrdenie, že by bol súčasťou akejkoľvek zločineckej skupiny. Uviedol tiež, že viacerých prítomných obžalovaných ani nepozná.Ľubomír K. v reakcii na výpoveď vyhlásil, že výpoveď Juraja A. potvrdzuje tú jeho. „Ukazuje to, že sme sa tých skutkov, ktoré sa nám spoločne kladú za vinu, nedopustili,” povedal Ľubomír Kudlička.

Obžalovaných je 17 ľudí

Obžalobe čelí 17 ľudí, prokurátor im pripisuje viac, ako dve desiatky skutkov. Spolu s nimi stojí pred súdom aj advokát Martin R., ktorý mal pre takáčovcov vydierať svedkov, aby menili svoje výpovede. Všetci obžalovaní 28. októbra odmietli návrh na uzavretie dohody o vine a treste.

Bude vás zaujímať:

  1. Robert Fico v obchode s oblečením.

Obžalovaní sú z viacerých trestných činov

Takáčovci čelia obžalobe napríklad z trestného činu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny, z majetkovej trestnej činnosti, trestného činu ublíženia na zdraví, nátlaku, z trestného činu všeobecného ohrozenia, vydierania, nedovoleného ozbrojovania, krivého obvinenia či krivej výpovede.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pokračuje proces so zločineckou skupinou takáčovcov: Bos Kudlička vinu popiera

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti