eReport.sk
Biden syn Hunter v poriadnych problémoch
Americký prezident Joe Biden a jeho syn Hunter Biden. Zdroj: NYT

VIDEO Riaditeľ FBI Kongresu potvrdil, že Bidenovci boli zapojení do pochybných obchodov na Ukrajine!

Podarená rodinka. A ďalšie „hoaxy,“ ktoré boli od začiatku pravdou. Snemovňa reprezentantov Spojených štátov, ktorá je jednou z komôr Kongresu, aktuálne prešetruje amerického prezidenta Joe Bidena a jeho podareného syna Huntera Bidena. Všetko súvisí s kauzou „Hunterov laptop.“ Potvrdené bolo už aj to, že FBI celý čas vedela, že všetko, čo sa dostávalo na verejnosť, bola pravda. Naložila s tým tak, že „zabezpečila,“ aby táto pravda zmizla. Čo medzičasom priznal aj Mark Zuckerberg. Záležitosť je spojená i s Ukrajinou. Kde Hunter sedel v dozornej rade spoločnosti Burisma. Mal tu ale i iné podnikanie. „Tak trošku“ podvodné a nelegálne.

Podarená rodinka

Príbeh začneme od konca, najnovšími faktami. Riaditeľ FBI Christopher Wray potvrdil pravosť dokumentu. V ktorom sa uvádza, že americký prezident Joe Biden, bol zapojený do „zločineckej a korupčnej skupiny.“ Na Ukrajine.

Ešte v roku 2014, sa prevalila informácia, že Hunter Biden sedí v predstavenstve Burisma Holdings. Ide o najväčšiu súkromnú plynárenskú spoločnosť na Ukrajine. Syn Joe Bidena mal na starosti hospodárstvo, právnu stránku a „podporu spoločnosti v rámci medzinárodných organizácií.“

Priateľ Zelenskyj

Firmu mal tunelovať, až do chvíle, keď sa na jeho podvody neprišlo. Nelegálne konanie Huntera Bidena vyšetrovala aj Ukrajina. Za záhadných okolností bolo ukončené potom, ako sa k moci dostal Bidenov priateľ, Volodymyr Zelenskyj.

Zahraničné médiá priniesli v minulosti informáciu, že vyšetrovanie skončilo potom, ako Joe Biden „upozornil,“ Zelenského, že ak nebude ukončené, Amerika neposkytne Ukrajine miliardovú finančnú injekciu. Riaditeľ FBI v Kongrese potvrdil, že sa tak naozaj stalo.

Republikáni

A najmä kongresman James Comer, ktorý vedie vyšetrovanie, aktuálne čakajú na to, kedy im riaditeľ FBI odovzdá dokumenty, ktorých pravosť už potvrdil.

„Obávam sa, že sa FBI bude snažiť naťahovať čas, kedy nám ich poskytnú. V tejto chvíli je pre nás dôležité, že Wray potvrdil ich pravosť. To znamená, že všetko, čo sme zistili od whistlerblowera, je pravda,“ uviedol.

„Hoaxy“ a Impeachment

Pre amerického prezidenta môže byť celá kauza „príliš veľké sústo.“ Prvýkrát sa informácie, ktoré boli označované za „hoaxy,“ a „dezinformácie,“ dostali na verejnosť krátko pred poslednými prezidnetskými voľbami.

Bidena sa novinári opakovane v diskusiách pýtali na to, či sú pravidvé. Aj na to, či vedel o konaní svojho syna, ktoré sa netýka len spoločnosti Burisma. Ale aj istých laboratórií. Ktoré sú „ruskou propagandou,“(teda do chvíle, kým pani Nulandová v Kongrese na začiatku vojny nepovie, že sa Amerika obáva o tieto svoje zariadenia)

A americký prezident opakovane tvrdil, že do ničoho zapletený nebol. Takže by ho čoskoro mohol čakať Impeachment. A jeho syna Huntera poriadne dlhé väzenie.

Zdroj: NEWS NATION, NBCNEWS, gov senate, finace senate, Twitter GOP


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Riaditeľ FBI Kongresu potvrdil, že Bidenovci boli zapojení do pochybných obchodov na Ukrajine!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php