eReport.sk
Ľuboš Blaha ukazuje výhražný text, ktorý vraj našla jeho manželka. Foto: fb//lblaha

Blahovi vraj vo výťahu nalepili výhražku: Bude Heger zvolávať bezpečnostnú radu štátu?

V posledných dňoch sa intenzívne hovorí o zverejňovaní zoznamov poslancov, ktorí hlasovali za obrannú dohodu medzi Slovenskom a USA. Tvárou tohto zverejňovania sa stal opozičný poslanec Ľuboš Blaha, ktorý uverejnil obrázok s názvom „Zoznam zradcov“, na ktorom sa nachádzali fotky, mená a mestá, kde poslanci podľa oficiálnej stránky NR SR bývajú. Reakciou bolo zverejnenie presnej adresy Ľuboša Blahu. A Blaha si už u seba stihol nájsť odkaz!

„Manželka mi práve cestou z práce doniesla toto. Viselo to vo výťahu v našej bytovke. Vraj – „zatiaľ“ slušní občania. Čiže vyhrážka – ak budem ďalej písať pravdu na sociálnych sieťach, tak prestanú byť slušní a začnú byť násilní… No výborne. Bude Heger zvolávať bezpečnostnú radu štátu? Takýchto výhražných listov som za ostatné roky dostal desiatky. Všetky sú výsledkom toho, ako proti mne a Smeru hecujú slušnoľudí liberálne médiá a vládni politici,“ popisuje na sociálnej sieti Blaha celú situáciu.

Nenechá sa zastrašiť

Blaha celú aktivitu považuje za zastrašovanie. Sám však tvrdí, že sa nebojí: „Mňa nezastrašia. Hrdo sa hlásim k svojim názorom. Som ľavičiar, slovenský vlastenec a ruský národ si hlboko vážim. Odmietam americkú okupáciu a hnusia sa mi americké vojny – nikdy sa za to hanbiť nebudem.“

Na podobné veci je vraj z praxe už zvyknutý. „Nebudem sa teraz triasť doma v kúte, lebo nejaký vyhecovaný retard vycapil niečo na môj barák – takéto nenávistné plagáty už vyvesovali aj na škôlku, kde chodí moja malá. Robili to už aj na mojich vchodových dverách… Takí sú. Slušnoľudia,“ konštatuje opozičný poslanec.

„Neoliberálne médiá šíria triednu nenávisť“

Opozičnému poslancovi treba priznať, že existuje nepomer medzi informáciami, ktoré zverejnil on a informácie, ktoré napríklad bloger Radovan Bránik zverejnil o ňom. „Len sa tak zamýšľam nad farizejstvom tých, čo tu už tretí deň zamorujú verejný priestor lynčom na Blahu. Tak zverejniť to, že nejaký poslanec, čo spáchal vlastizradu, je z Banskej Bystrice, je hrdelný zločin, ale to, že liberálne médiá šíria moju presnú adresu aj s fotkou mojej bytovky – to je záslužný čin roka. Perfektné,“ ironicky poznamenal Blaha.

Liberáli sú vraj vlastizradcovia

Politik zároveň tvrdí, že medzi ľuďmi z korporátneho prostredia a ľuďmi z bežnejšou prácou vzniká čoraz väčšia agresia: „A túto triednu nenávisť šíria všetky neoliberálne médiá. Denník N hovorí priamo o „luze“, SME hovorí o „dobytku“, Sotlezs to dokonca zaklincoval národnostnou nenávisťou ako posledný nácek – vraj sme „slovenská čvarga“.“

Blaha aj naďalej trvá na tom, že zmluva s USA znamená okupáciu a jej schválenie vlastizradu. „Slovensko vidí, ako liberáli pohŕdajú vlastným národom. Sú to vlastizradcovia, ktorí obhajujú americkú okupáciu. A ešte zo 64% Slovákov robia luzu a násilníkov. V ľuďoch to vrie. Môžete mi Vašimi vyhrážkami oblepiť aj celú bytovku, americkí agenti, mňa nezastrašíte,“ uzavrel Blaha.

FOTO Prinášame celá status Ľuboša Blahu

Zdroj: fba/lblaha

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Blahove statusy sú opäť v kurze
  2. Belousovová o oslobodzujúcom rozsudku nad Kočnerom
  3. Podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí)
  4. Poslanci NRSR počas rokovania 27. schôdze parlamentu v Bratislave 30. apríla 2021.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blahovi vraj vo výťahu nalepili výhražku: Bude Heger zvolávať bezpečnostnú radu štátu?

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie