eReport.sk
Jasmina Alagič, Foto: ig/j.a.

Po Véghovi ďalšia obeť podpory Pellegriniho, s Alagič odmietla spoluprácu svetoznáma značka nápojov Rauch


Slovenské prezidentské voľby odhalili oveľa viac, než len pomery voličov. Odhalili, v akej dobe a v akom spoločenskom zriadení to v skutočnosti žijeme. Tvári sa to ako demokracia, ale prípady Végha a Alagič svedčia o inom.

Zdá sa, že podpora pre Petra Pellegriniho ich vyšla draho. Po Attilovi Véghovi prišla o lukratívnu spoluprácu aj manželka Patrika Rytmus Vrbovského Jasmina Alagič. Partnerstvo s ňou odmietla značka nápojov Rauch.

Kam sme to dospeli?

Alagič na Instagrame informovala, že značka Rauch s ňou zrušila plánovanú spoluprácu. „Vzhľadom k situácii pred a po prezidentských voľbách, postoju a k vyjadreniam Jasminy na jej sociálnych sieťach, sa klient rozhodol spoluprácu s Jasminou nezačať,“ uvádza sa v sprostredkovanom odôvodnení značky.

„Toto je tá sloboda slova,“ píše v stanovisku k vzniknutej situácii Alagič. „Urobte si názor každý sám. Pre mňa táto značka bola súčasťou nielen môjho detstva, ale aj teraz našej rodiny. Do dnes. Treba k šikane pristupovať rovnako a nielen brániť tých, ktorých si istá sorta vyberie“ pokračovala.

Známa influencerka dodala, že kontaktovala svojich právnikov a budú posielať list do rakúskej centrály spoločnosti Rauch, ktorá je rodinným podnikom. Alagič očakáva, že jej svoj postoj vysvetlia osobne.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Ivan Korčok v prvom kole prez. volieb. FOTO TASR - Jaroslav Novák

„Rovnako ako pre nich, aj pre mňa je rodina najvyššou hodnotou,“ odkázala v závere.

Zdroj: Instagram – Jasmina Alagič

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Po Véghovi ďalšia obeť podpory Pellegriniho, s Alagič odmietla spoluprácu svetoznáma značka nápojov Rauch

Odoberať
Upozorniť na
17 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

Aktuálne