eReport.sk
Pierce Brosnan so svojimi obrazmi

Pierce Brosnan bude mať výstavu obrazov. Doteraz ich verejnosti neukazoval

Írsky herec Pierce Brosnan (68) sa už dlhé roky venuje jednej dobre utajovanej záľube. Doteraz o nej na verejnosti hovoril len veľmi málo, pretože sa hanbil ukázať svoje kreatívne výtvory.

Najobľúbenejší predstaviteľ Jamesa Bonda sa teší medzi filmovými fanúšikmi veľkej obľube. Jeho džentlmenské správanie a skvelé herecké výkony nie sú jedinými tromfami Piercea Brosnana. Od svojich 34. narodenín sa venuje záľube, ku ktorej sa doteraz veľmi nepriznával.

„Občas premýšľam, či mám ukázať moju prácu pomaly praktizovanú od jednej tmavej noci v roku 1987, keď som začal po prvýkrát maľovať. Ako však hovorí moja drahá manželka Keely, v živote budeš iba tak veľa maľovať. Takže na konci roka budem mať moju prvú umeleckú výstavu v Los Angeles. Ak nie teraz, potom kedy? Je čas nechať ich ísť,“ Brosnan napísal na Instagram.

Herec doteraz hovoril o svojej tvorbe len minimálne. Raz prezradil, že ho k maľovaniu dohnala bolesť po strate prvej manželky Cassandry, ktorá zomrela na rakovinu vaječníkov. Napriek tomu, že sa zo svojho srdca snažil dostať preč skľučujúce pocity, jeho obrazy hýrili pestrými farbami.

Viac sa dozviete:

Už v minulosti sa mu podarilo vydražiť jedno z jeho diel s podobizňou Boba Dylana za 1,1 milióna libier. Napriek tomu mu to nedodalo sebavedomie a svoju tvorbu sa na hanbil ukazovať. Obával sa, že nie je dostatočne dobrá a kritici by ho označili len za ďalšieho pseudoumelca z radu celebrít. Jeho blízkym sa ho konečne podarilo prehovoriť a svoje obrazy vďaka tomu predstaví verejnosti.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pierce Brosnan bude mať výstavu obrazov. Doteraz ich verejnosti neukazoval

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti