eReport.sk
Ilona Csáková, foto: profimedia

Odvracajú sa od nej kolegovia z brandže. Čo na to Ilona Csáková?

Speváčka Ilona Csáková (50) je proti povinnému očkovaniu na covid i testovaniu školákov. Nesúhlasí taktiež s nezmyselnými nariadeniami vlády, čo vyjadrila aj na nedávnej demonštrácii. Kolegovia z brandže sa od nej odvracajú. Ako to vidí ona?

„Že sa odo mňa odvracajú kolegovia? Každý máme právo mať na vec svoj názor. Ja im ich názor neberiem, oni môj áno. Nehnevám sa na nich. Sú smutní a vydesení. To, že niekto pozerá na túto smrteľnú pandémiu inak ako ja, je tiež v poriadku,“ reaguje Csáková. Covid-19 nepopiera, sama zažila bolestné straty. Tiež prišla pre chorobu o blízkych ľudí. „Nepopieram covid a nie som ani antinrúškar, i keď si myslím, že k záchrane života sú zbytočné. Tých správ, výpovedí lekárov, odborníkov a neurológov na tému rúška sú stovky. A rozhodne to nie sú hoaxy, ani konšpirácie,“ myslí si speváčka.

„Taktiež som zažila straty mne blízkych ľudí, len to nepublikujem. Sú to pre mňa osobné a boľavé strasti, ktoré si nechávam pre seba,“ dodala s tým, že i tak nesúhlasí s vládnymi nariadeniami. „Z minulého roka sa z množstva konšpiračných teórií stala pravda. Zvláštne. Každý má právo na svoj názor. Podľa mňa nás nariadenia našej vlády zámerne a systematicky likvidujú. Asi si myslí, že sme masochisti a robí nám to dobre. Nemajú súcit, empatiu. Sme pre nich len čísla,“ hovorí speváčka, ktorá je veľmi aktívna aj na sociálnych sieťach.

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.