tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Peter Marcin, foto: Milan Krupčík, RTVS

Peter Marcin odhalil sen z mladosti: Týmto sa túžil stať!

Moderátor Peter Marcin (55) mal v mladosti smelé sny a túžby. Napokon sa však stal hercom moderátorom. Trému vraj nikdy nemá!

Moderátor Peter Marcink patrí k tým najúspešnejším na našich obrazovkách. Nedávno bol hosťom v TV Bratislava a priznal, že koronu zvládol celkom dobre. „Mám sa veľmi dobre. Napriek tým opatreniam, ktoré boli nutné, ma to obmedzilo len v tom, že sme nemali žiadne predstavenia, no mohlo sa natáčať. Mal som to šťastie, že som mohol pracovať, hoci len v obmedzených podmienkach. Keby so nemal svoju reláciu, tak by som sa za ten rok isto zbláznil,“ priznal Marcin.

Triedny zabávač

Peter Marcin už roky funguje v slovenskom šoubiznise. Vystriedal množstvo úloh, no je aj známym moderátorom. Sny v minulosti mal však rôzne. „Kde dobíjam baterky? Mám to šťastie, že robím to, čo ma baví. Chcel som byť učiteľom, alebo krotiteľom divých zvierat. Bol som triedny zabávač,“ priznáva po rokoch Marcin.

Jeho šou Neskoro večer má množstvo fanúšikov. On sám nemá veľké moderátorské vzory. „Čo sa týka talkšou, tak sa mi veľmi páči Adela Vinczeová. Je veľmi pohotová, u mňa bola dokonca už dvakrát. Moderátori inak sú širokým pojmom, nerád by som označil len zopár mien,“ povedal v rozhovore.

Peter Marcin, foto: RTVS

Vraj nikdy nemáva trému. „Nikdy som nemal trému. A tak to mám doteraz. Cesta na javisko je ťažká, ľudia mi však dávajú energiu,“ priznal pre TV Bratislava. Vo svojom živote je spokojný. „Nie, neľutujem nič. Som spokojný so svojou kariérou a za úspech vďačím v prvom rade televíznym divákom. Ľutujem, že som sa viac nevenoval divadlu“ uzavrel Marcin.

„Milujem pozitívny divácky ohlas. Svoju prácu mám rád. Odmalička som chodieval na recitačné súťaže, či na divadelné krúžky. Ísť na herectvo bola prirodzená voľba. Bol to skrátka môj sen. Čo sa týka talkšou Neskoro večer, teší ma pozitívna spätná väzba. Na facebookovej stránke máme vyše stotisíc fanúšikov. Vďaka ohlasom vidieť, že to je nesmierne sledovaná relácia,“ povedal známy zabávač pre portál eReport.sk .


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Peter Marcin odhalil sen z mladosti: Týmto sa túžil stať!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku