eReport.sk
Michal Šimečka miestami počúval slová Petra Pellegriniho ako žiak svojho učiteľa. Zdroj: screenshot video FB / Peter Pellegrini

VIDEO Pellegrini „vyškolil“ Šimečku: Slovensku nepomôžu teórie z Bruselu

Slovensko je súčasťou Európskej únie, a tak sa zväčša podriaďuje jej nariadeniam. Niekedy je to však na škodu, pretože myšlienky prichádzajúce z Bruselu sú nám viac na škodu ako na osoh. Vie to aj predseda Hlasu-SD Peter Pellegrini, ktorý by to chcel aspoň trochu zmeniť.

Naše problémy treba riešiť okamžite

Peter Pellegrini má jasno v tom, že Slovensku nepomôžu teórie z Bruselu. Svoj názor na situáciu vyjadril v krátkom statuse a priloženom videu z televíznej debaty s Michalom Šimečkom, ktorý je nielen predsedom Progresívneho Slovenska, ale aj podpredsedom Európskeho parlamentu. Pellegrini sa stretol so Šimečkom dnes v RTVS v diskusnej relácii O 5 minút dvanásť a podľa neho v nej zaznelo veľa, ale hlavné podľa lídra Hlasu-SD bolo, čo už povedal, a čo je stále rovnaké a nič sa na tom nezmení, že „Slovensku nepomôžu teórie z Bruselu“. Na prvom mieste záujmu Hlasu-SD preto sú a budú Slovensko jeho občania.

K Michalovi Šimečkovi v diskusii Peter Pellegrini povedal: „Vašou rétorikou to teda znamená, že po voľbách sa končí problém migrácie, po voľbách sa končí problém kontaminovaných potravín, ukrajinského obilia, končí sa problém zdražovaním, končí sa problém energetickej krízy, lebo všetko považujete za súčasť volebnej kampane. Ja to považujem za reálny problém. A hovorili ste, že treba vidieť za horizont. No ja, na rozdiel od vás, za ten horizont vidím, a preto trvám na tom, že voľby nevoľby okamžite teraz treba riešiť problémy, lebo sa nám vypomstia potom ďaleko viac a viac. A vám garantujem, že ak nezačneme teraz chrániť národnoštátne záujmy tak ako treba, tak o mesiac o dva to bude podstatne ťažšie,“ povedal Pellegrini progresívcovi Šimečkovi, ktorý sa už dlhšie tvári akoby mal „európsky“ recept na vyriešenie všetkých problémov Slovákov.

Related Posts

  1. „Nedovoľme pokračovanie chaosu"
  2. Neexistuje beznádejná krajina
  3. HLAS je pripravený.

Zdroj: FB / Peter Pellegrini


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Pellegrini „vyškolil“ Šimečku: Slovensku nepomôžu teórie z Bruselu

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php