eReport.sk
„Nedovoľme pokračovanie chaosu"
Peter Pellegrini pred davom v Prešove, foto:hlassd

Líder Hlasu Pellegrini pred celým Slovenskom: Voľme stabilitu a silný štát! Nedovoľme pokračovanie chaosu

Nedovoľme pokračovanie chaosu! Vyslúžil si masívny potlesk. Ubezpečil občanov na Slovensku, že majú stále nádej, že sa v našej krajine môže žiť i lepšie a vyslal veľavravné posolstvo. Predseda opozičnej strany Hlas-sociálna demokracia Peter Pellegrini, vystúpil so svojim veľkým prejavom pred tisíckami Slovákov. Vypredaná sála v Prešove, počula slová jedného z dvoch najhorúcejších kandidátov na predsedu vlády.

Ubezpečil občanov

Peter Pellegrini pri svojom veľkom prejave, ubezpečil všetkých Slovákov, že ak si zvolia Hlas, dostanú vládu, ktorá bude kompetentná, a ktorá bude v provom rade pracovať pre občanov. Poukázal na to, že poslanci, ministri, ale i premiéri bývalej vládnej koalície pozabudli na fakt, že sú volení občanmi, a že sú ich poslovia, ktorí by mali pracovať pre ich najlepšie dobro.

Zdroj: yt/hlassd

„Hlas je dnes s plnou zodpovednosťou pripravený zohrať vážnu úlohu pri premene Slovenska na stabilnú, prosperujúcu a bezpečnú krajinu. Sme pripravení vytvoriť silnú, stabilnú, zodpovednú a odborne pripravenú vládu. Ponúkame silný tím pre silný štát, ponúkame pokoj a súdržnosť, ponúkame lepší život pre každého človeka,“ zdôraznil Pellegrini. 

„Nedovoľme pokračovanie chaosu“

Pellegrini vo svojom prejave pred vypredanou sálou v Prešove povedal, že Hlas zabezpečí v krajine stabilitu a vybuduje silný štát, ktorého záujmy jeho občanov bude reprezentovať i vo svete.

Foto: hlassd

Hlas vo vláde znamená pomoc všetkým, ktorí ju potrebujú. Hlas vo vláde znamená silnú ruku štátu v cenách potravín a energií. Strana Hlas vo vláde znamená vyrovnanie regionálnych rozdielov. Len silný Hlas znamená silný štát. Len silný Hlas je zárukou stabilnej vlády, ktorá sa nerozpadne na vzájomných sporoch. Iba silný Hlas je zárukou, že sa ani nebudú opakovať chyby minulosti, ani sa Slovensko nestane pokusnou dielňou ďalších neskúsených experimentátorov,“ povedal líder.

Foto: hlassd

Podľa Petra Pellegriniho práve štvrtú možnosť ponúka voličom HLAS. „Práve toto je ponuka Hlasu, to je cesta, ktorá môže vyviesť Slovensko z krízy a ukončiť toto trápenie. Tak neváhajme a poďme si ju v sobotu spoločne vybrať!“

Odkaz Slovákom

„Naša pozornosť sa od začiatku sústredila na človeka a jeho lepší život, od narodenia, až po dôstojnú starobu. Chceli sme a chcem, aby sa v každom životnom okamihu mohol človek spoľahnúť, že ho štát nenechá napospas osudu a je mu v každej ťažkej situácii pripravený pomôcť. To je sila štátu, to je sila národa a sila nášho spoločenstva.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Rokovať sa o ňom bude v pondelok
  2. Výnimka pre Slovnaft
  3. Neexistuje beznádejná krajina

Povedal v závere svojho prejavu Peter Pellegrini. Líder Hlasu tak chcel pred blížiacimi voľbami poslať odkaz všetkým Slovákom, že majú nádej, že ešte môže niekedy svitať na lepšie časy. Tie, ak od občanov dostane dôveru, so sebou strana Hlas bezpochyby prinesie.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Líder Hlasu Pellegrini pred celým Slovenskom: Voľme stabilitu a silný štát! Nedovoľme pokračovanie chaosu

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php