tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Peter Pellegrini.
Peter Pellegrini. Zdroj: fb/hlas-sd

Pellegrini upozornil na rozhovor v málo známom periodiku: Vrátil sa v ňom do detských čias

Expremiér, nezaradený poslanec NR SR a šéf mimoparlamentnej opozičnej strany Hlas-SD upozornil na sociálnej sieti na rozhovor, ktorý v predchádzajúcich dňoch poskytol pre väčšinu nie veľmi známemu časopisu. Nemá zatiaľ dlhú históriu, a navyše, je určený pre skôr narodených. Čiže pre našich dôchodcov. „SENIOR MAGAZÍN je skvelé čítanie pre všetkých ľudí 60+, ktorí majú radi život,“ takto sa periodikum charakterizuje na sociálnej sieti. A práve septembrové číslo časopisu vyšlo na titulke Pellegrinim.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Na kombosnímke zľava Peter Pellegrini (Hlas-SD) a Robert Fico (Smer-SD).
  2. minister financií SR Igor Matovič
  3. Pellegrini, Hlas, expremiér
  4. Na kombosnímke Richard Raši a Veronika Remišová

Nebol to rozhovor len o politike, čitatelia sa mohli dozvedieť aj čosi zo súkromia bývalého predsedu vlády, ktorý podľa posledných prieskumov popularity politikov predstihol aj prezidentku Zuzanu Čaputovú. A na október už časopis avizuje druhú časť rozhovoru s Pellegrinim.

„Dozviete sa napríklad aj to, že u svojich starých rodičov trávil každé leto a zažíval tu typické prázdniny na dedine. Musel sa obracať okolo domu aj na roli a práve tu získal vzťah k pôde, ktorý mu ostal dodnes… Ako mu išla škola? Aké mal záľuby? Aký má vzťah so svojou sestrou? To všetko sa dozviete v októbrovom vydaní!“ – takto znie upútavka na najbližšie číslo magazínu na sociálnej sieti.

Titulka septembrového čísla časopisu pre seniorov patrí lídrovi Hlasu. V tom októbrovom sa objaví druhá časť rozhovoru. – Foto: seniormagazin.sk

Upútavku už zdieľal aj samotný Peter Pellegrini so stručným textom a milým smajlíkom: „Ďakujem za veľmi príjemný rozhovor.“

Zdroj: fb/pellegrini.peter


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pellegrini upozornil na rozhovor v málo známom periodiku: Vrátil sa v ňom do detských čias

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku