eReport.sk
Peter Pellegrini počas tlačovky v Trenčíne.
Peter Pellegrini počas tlačovky v Trenčíne. Foto: fb/pellegrini.peter

Pellegrini kriticky: Vláda spravuje Slovensko obludným spôsobom!

Vládna koalícia pokračuje vo svojej devastačnej misii pre Slovensko, jednorazový balíček opatrení je absolútne nedostatočný. Skonštatoval to líder mimoparlamentného Hlasu-SD Peter Pellegrini. Podotkol, že návrh obišiel 1,4 milióna dôchodcov a 1,6 milióna pracujúcich.

„Namiesto skutočnej pomoci ľuďom sa vláda zaoberá osobným fetišom Igora Matoviča (OĽANO) a v skrátenom legislatívnom konaní míňa stámilióny na detské krúžky, ktorým podľa samotného ministra školstva chýbajú elementárne pravidlá. Táto vláda dodnes nepochopila, čo ľudia na Slovensku potrebujú a už to ani nikdy nepochopí,“ vyhlásil Pellegrini.

Návrh bez diskusie

Namieta, že Matovičov návrh prišiel bez verejnej a odbornej diskusie, bez prípravy a potrebných dát, pričom by mal ísť hneď aj do Národnej rady (NR) SR, ktorá by sa ním mala zaoberať v skrátenom legislatívnom konaní. Výsledný balík prijatý vládou navyše podľa Pellegriniho nerieši akútnu pomoc ľuďom pri zdražovaní.

Foto: Fb/Peter Pellegrini

Jediný výsledok súčasnej vlády vidí v zatýkaní politickej opozície, rozvrate verejných financií, demontáži právneho štátu a politickej nekultúre. Poukázal na nezhody v koalícii a vyjadrenia jednotlivých partnerov.

Bude vás zaujimat:

  1. Dvojnásobný expremiér Mikuláš Dzurinda
  2. Robert Fico na snímke z videosnímke.
  3. Minister financií Igor Matovič (OĽaNO).

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pellegrini kriticky: Vláda spravuje Slovensko obludným spôsobom!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti