eReport.sk
Osudný sneh?
herec Jeremy Renner, foto:tasr/ap

Osudný sneh? Herec z Avengers skončil v nemocnici: Je v kritickom stave!


Osudný sneh? Amerického herca Jeremyho Rennera, známeho z filmovej série Avengers, hospitalizovali s vážnymi zraneniami, ktoré utrpel, keď v nedeľu doma odpratával sneh. Oznámili to hercova hovorkyňa a miestni predstavitelia, informuje TASR podľa pondelkových správ agentúr AP a Reuters.

Osudný sneh?

„V súčasnosti môžeme potvrdiť, že Jeremyho stav je kritický, ale stabilný vzhľadom na zranenia, ktoré utrpel pri nehode súvisiacej s počasím, keď pluhom odpratával sneh,“ uviedla pre média hercova hovorkyňa Samantha Mastová. Dodala, že pri hercovi sa nachádza jeho rodina a dostáva sa mu „skvelej starostlivosti“.

Hospitalizácia v kritickom stave

Rennerov dom sa nachádza v americkom štáte Nevada, kde herca tiež hospitalizovali. Predstaviteľ úradu šerifa okresu Washoe uviedol, že Renner sa zranil v meste Reno a do miestnej nemocnice ho previezli letecky. Bol jediným účastníkom nehody. V oblasti Nevady, v ktorej sa nachádza hercov dom, napadlo na v silvestrovský večer veľa snehu, upozorňuje Reuters.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Uskutočnila sa ďalšia výmena zajatcov.
  2. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.
  3. Zdá sa že svoje názory nezmení
  4. Zelenskyj žiada nápravu!
  5. Rastislav Káčer

Známy herec

Jeremy Renner (51) stvárňuje vo filmovom svete štúdia Marvel postavu Hawkeya. Okrem toho hral napríklad aj v dvoch častiach filmovej série Mission: Impossible. Známym sa stal predovšetkým stvárnením špecialistu na zneškodňovanie bômb v Iraku vo filme Smrť čaká všade z roku 2008, za čo si vyslúžil aj nomináciu na Oscara. Ďalšiu nomináciu získal v roku 2011 za úlohu vo filme Mesto.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Osudný sneh? Herec z Avengers skončil v nemocnici: Je v kritickom stave!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: