eReport.sk
Osudný sneh?
herec Jeremy Renner, foto:tasr/ap

Osudný sneh? Herec z Avengers skončil v nemocnici: Je v kritickom stave!

Osudný sneh? Amerického herca Jeremyho Rennera, známeho z filmovej série Avengers, hospitalizovali s vážnymi zraneniami, ktoré utrpel, keď v nedeľu doma odpratával sneh. Oznámili to hercova hovorkyňa a miestni predstavitelia, informuje TASR podľa pondelkových správ agentúr AP a Reuters.

Osudný sneh?

„V súčasnosti môžeme potvrdiť, že Jeremyho stav je kritický, ale stabilný vzhľadom na zranenia, ktoré utrpel pri nehode súvisiacej s počasím, keď pluhom odpratával sneh,“ uviedla pre média hercova hovorkyňa Samantha Mastová. Dodala, že pri hercovi sa nachádza jeho rodina a dostáva sa mu „skvelej starostlivosti“.

Hospitalizácia v kritickom stave

Rennerov dom sa nachádza v americkom štáte Nevada, kde herca tiež hospitalizovali. Predstaviteľ úradu šerifa okresu Washoe uviedol, že Renner sa zranil v meste Reno a do miestnej nemocnice ho previezli letecky. Bol jediným účastníkom nehody. V oblasti Nevady, v ktorej sa nachádza hercov dom, napadlo na v silvestrovský večer veľa snehu, upozorňuje Reuters.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Uskutočnila sa ďalšia výmena zajatcov.
  2. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.
  3. Zdá sa že svoje názory nezmení
  4. Boj proti pravoslávnym veriacim
  5. Káčer z Viedne

Známy herec

Jeremy Renner (51) stvárňuje vo filmovom svete štúdia Marvel postavu Hawkeya. Okrem toho hral napríklad aj v dvoch častiach filmovej série Mission: Impossible. Známym sa stal predovšetkým stvárnením špecialistu na zneškodňovanie bômb v Iraku vo filme Smrť čaká všade z roku 2008, za čo si vyslúžil aj nomináciu na Oscara. Ďalšiu nomináciu získal v roku 2011 za úlohu vo filme Mesto.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Osudný sneh? Herec z Avengers skončil v nemocnici: Je v kritickom stave!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti