eReport.sk
Takto by mal podľa strany Hlas-SD vyzerať Matovičov kaštieľ aj s novými priľahlými budovami. Zdroj: screenshot video FB / Samuel Migaľ

VIDEO Srbskí robotníci v kaštieli oslovujú Matoviča ako gróf Igor! Prezrádza Matúš Šutaj Eštok

Etalón čistoty Igor Matovič sa zrejme ocitá v poriadnom bahne. Ten, ktorý o sebe tvrdí, že nikdy nič neukradol a všetko čo robí doslova žiari čistotou, sa odrazu dostáva do úplne iného obrazu. A počiatok záhadného bohatstva jeho rodiny prichádza s nástupom pandémie COVID-19. Alebo žeby to bolo iba šikovnosťou jeho manželky Pavlíny?

Háklivé témy o Pavlínke a majetku

Záhadné prepojenia Igora Matoviča a jeho manželky Pavlíny na rekonštrukciu kaštieľa v Turčianskej Štiavničke upozornil bývalý redaktor TV JOJ a súčasný člen strany Hlas-SD Samuel Migaľ. Ten odkryl aj pozadie rekonštrukcie honosnej stavby, ku ktorej pamiatkari záhadne povolili pristavať aj ďalšie objekty. V statuse aj vo videu sa vracia ku kauze podpredseda Hlasu-SD Matúš Šutaj Eštok, ktorý poslal výzvu „grófovi Igorovi“, ako vraj miestni familiárne nazývajú šéfa OĽaNO. „Dokážte na detektore lži, že Pavlínka si nekúpila kaštieľ za biznis s kovidovými testami!“ odkázal Matovičovi v krátkom statuse Šutaj Eštok.

Je vo verejnom záujme poznať majetkové pomery manželky bývalého premiéra, ministra financií, poslanca Národnej rady a predsedu strany.

Matúš Šutaj Eštok, podpredseda strany Hlas-SD

„Igor Matovič o sebe tvrdí, že je bojovníkom proti mafii, etalónom slušnosti, transparentnosti a neomylnosti. Jediné na čo je tento človek háklivý, sú otázky na jeho Pavlínku a ich majetkové pomery,“ konštatuje podpredseda Hlasu SD vo videu a dodáva, že keď sa ho médiá oprávnene pýtali, či Pavlínka prednostne nevytiahla peniaze z krachujúcej Arca Capitals, Matovič nevysvetlil nič. Lebo vraj on sa nestará, kde Pavlínka investuje ich peniaze. „Je vo verejnom záujme poznať majetkové pomery manželky bývalého premiéra, ministra financií, poslanca Národnej rady a predsedu strany. Ak sám Matovič hovorí, že jeho financie mu spravuje manželka,“ hovorí ďalej Šutaj Eštok.

Related Posts

  1. Čaputovej priorita Ukrajina?
  2. Adrianu Krajníkovú pobúrilo, že MVSR Matovičovi zaregistrovalo nový názov strany.
  3. Richard Sulík.

Bude Matovič až do volieb mlčať?

Podľa najnovších informácií sa rodina Matovičových podieľa na investícií révayovského kaštieľa v Turčianskej Štiavničke, ktorý miestni nenazvú ináč ako Matovičov kaštieľ. Keď sa vie, Matovič všetkých naokolo pýtať, čo uzná sám za vhodné, vyzývam ho tentokrát ja, nech sa podrobí testu na detektora lži, a tam nech zodpovie nasledujúce otázky: Je pravda, že Matovičovci sú skrytými spolumajiteľmi tohto kaštieľa? Je pravda, že peniaze za antigénové testovanie z firmy Eurolab Lambda skončili v kaštieli? A najlepšie na koniec. Je pravda, že pri obhliadke svojho panstva sa Matovič nechal oslovovať srbskými robotníkmi ako gróf Igor?“ položil hlasák „obyčajnému človeku“ zásadné otázky.

Obraz bojovníka proti mafii a zároveň majiteľa kaštieľa s desiatkami apartmánov nejdú podľa Šutaja Eštoka dokopy. „Preto očakávam, že Matovič bude mlčať a do volieb sa na detektor lži nedostaví. To však znamená jediné. Potvrdenie, že gróf Igor nás tri roky nielen klamal, ale že si aj poriadne nakradol,“ skonštatoval na záver Matúš Šutaj Eštok.

Zdroj: FB / Matúš Šutaj Eštok


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Srbskí robotníci v kaštieli oslovujú Matoviča ako gróf Igor! Prezrádza Matúš Šutaj Eštok

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php