eReport.sk
Maďarský premiér Viktor Orbán. Zdroj: Screenshot video FB / Viktor Orbán

VIDEO Orbán chce urobiť všetko pre mier a ukončenie vojen, ktoré ohrozujú aj Maďarov


Blízky východ stáva čoraz väčším rizikom na ďalšiu veľkú vojnu. Aká veľká v skutočnosti bude ukážu až najbližšie dni. Záležať bude aj na tom, ako sa ku konfliktu medzi Izraelom a Iránom postavia tí, ktorí sa pasujú za mierotvorcov, teda USA, Veľká Británia či Francúzsko. Práve tí sa totiž do tohto konfliktu zapájajú najviac.

Veľavravné Orbánove posolstvo

Vojnové šialenstvo medzi Izraelom a Iránom spustilo zbombardovanie iránskej ambasády v sýrskom Damasku izraelskou armádou. Prirodzene, Irán na to zareagoval ostreľovaním izraelského územia, ktoré okrem Izraela chránili aj USA a ďalšie svetové mocnosti, ktoré sa pasovali za spojencov židovského štátu.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Predsedom maďarskej vládnej strany Fidesz zostáva Viktor Orbán
  2. Maďarský premiér Viktor Orbán, stretnutie s predsedom Národnej rady SR Petrom Pellegrinim
  3. Orbán Viktor
  4. Orbán Viktor

Proti tejto vojne, ktorá môže mať, podobne ako tá na Ukrajine, ďalekosiahle následky, pretože tak ako Rusko, tak aj Irán vlastní jadrovú zbraň je každý normálne zmýšľajúci človek. Čo by to pre svet znamenalo, ak by ju použil, si vie každý spočítať. Za uzatvorenie mieru na Ukrajine, ako aj za mier na Blízkom východe je i maďarský premiér Viktor Orbán, ktorý zverejnil video a v ňom sa postavil nielen za mier, ale aj za bezpečnosť svojich obyvateľov.

„Urobíme všetko pre to, aby vojny, ktoré sa vo svete odohrávajú, neohrozili mier a bezpečnosť maďarských rodín!“ napísal v krátkom statuse Viktor Orbán, a to je aj posolstvo, ktoré maďarský premiér rozvinul vo videu, v ktorom odsúdil rozrastajúci sa konflikt na Blízkom východe.

Zdroj: FB / Viktor Orbán

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Orbán chce urobiť všetko pre mier a ukončenie vojen, ktoré ohrozujú aj Maďarov

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: