eReport.sk
Ľubos Blaha
Ľubos Blaha (SMER-SD), foto:tasr

Opozičný poslanec Blaha šokuje: Ide Marošovi Žilinkovi o život?

Roztrhlo sa vrece kritiky na osobu generálneho prokurátor Maroša Žilinku z rôznych kútov. Od koaličných politikov až po média. Podpredseda opozičného Smeru-SD Ľuboš Blaha si zastáva šéfa Generálnej prokuratúry, ktorý podľa neho robí svoju prácu svedomite a v medziach zákona.

Poslanec Národnej rady Slovenskej republiky však prišiel zo šokujúcou teóriou. Ide Marošovi Žilinkovi o život? „Ten lynč, ktorý sa v médiách rozpútal proti GP Žilinkovi, pripomína skôr hitlerovskú Tretiu ríšu než demokratický štát v 21.storočí. Čo sa to, preboha, deje? 2. Väčšinu liberálnych médií kontrolujú Američania. Rovnako majú pod palcom aj vládnu koalíciu, vrátane prezidentky. Žilinka zaútočil na prítomnosť amerických vojsk, a tak ho treba zlikvidovať,“ píše Blaha na sociálnej sieti.

Foto: fb/lubosblaha

Problémová dohoda s USA?

„Otázka je, o akú formu likvidácie pôjde. Pripomeňme si, aké sú metódy práce lipšicovsko-matovičovskej mafie. Milana Lučanského zabili, spolupracovali s mafiou, svedkovia záhadne zomierajú. Čurillovci plánovali, že budú kanistrom zapaľovať autá. Veľkí Čaputovej hrdinovia. Čo ak sa niečo podobné plánuje aj proti Marošovi Žilinkovi? Už tomu chýba len Remišovej pexeso,“ tvrdí Blaha.

Spomenul aj smrť novinára

Spomeňte si, ako to bolo naposledy, keď sa Američania potrebovali zbaviť nepohodlnej vlády Roberta Fica. Bol zavraždený Ján Kuciak a cez americké médiá a mimovládky sa vyvolal majdan. Vďaka majdanu z roku 2018 dostali do Prezidentského paláca Zuzanu Čaputovú, ktorá presne podľa inštrukcií bez reptania podpísala pozývací list pre americkú armádu proti vôli väčšiny národa,“ dodáva opozičný politik.

Bude vás zaujímať:

  1. Generálny prokurátor SR Maroš Žilinka
  2. Exilová vodkyňa bieloruskej opozície Sviatlana Cichanovská.
  3. Tridsať rokov SR!
  4. Generálny prokurátor SR Maroš Žilinka.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Opozičný poslanec Blaha šokuje: Ide Marošovi Žilinkovi o život?

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti