eReport.sk
Neoliberálna prezidentka?
Podpredseda parlamentu a Smeru-SSD Ľuboš Blaha sa čertí na tom, ako opozícia slepo verí všetkému, čo USA povedia. Zdroj: FB / Ľuboš Blaha.

Opozícia slúži cudzím mocnostiam a iba ubližuje Slovensku, sú to protislovenskí judáši, soptí Blaha


Niektorí slovenskí opoziční poslanci akoby stále nedokázali pochopiť úmysly súčasnej vlády. Sú až tak zahľadení do boja proti Rusku a obrany Ukrajiny, že nechcú chápať, že bez dôkazov o konkrétnej protizákonnej činnosti Ruska musí protistrana, teda USA, predložiť nejaké dôkazy. O klamaní USA či iných veľmocí v NATO, po ktorých vznikli vojenské konflikty, je totiž viacero, a tak je opatrnosť na mieste. Opozícia tento fakt ale brať do úvahy nemieni. Podľa nej treba podpísať všetko, čo USA predložia.

USA o Iraku oklamali celý svet

Tuhý boj s opozíciou zvádza koalícia aj na Zahraničnom výbore Národnej rady SR, kde zamerikazovaní poslanci opozície lobujú za USA akoby to bola ich rodná krajina. Tuhý boj sa zvádzal aj v prípade podpisu, respektíve nepodpisu rezolúcie proti Rusku ohľadom severokórejských. Minister zahraničných vecí Juraj Blanár odmietol podpísať americkému veľvyslancovi jeho nepodloženú rezolúciu proti Rusku ohľadom severokórejských rakiet, a tak sa na jeho stranu okamžite postavili naši liberálni a progresívni poslanci. Svoj názor na tento systémový boj prezradil v statuse Ľuboš Blaha, ktorý je podpredseda parlamentu a zároveň podpredsedom strany Smer-SSD.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. NAKA zasahuje ako komando
  2. Kauza zvesenej Čaputovej
  3. ĽUBOŠ BLAHA

Poslanec za Progresívne Slovensko Tomáš Valášek podľa neho na zasadnutí zahraničného výboru vrieskal, že „ako sme si mohli dovoliť učiniť suverénne rozhodnutie a neskákať tak, ako Američania pískajú“. „Veď on by aj z mosta skočil, keby americký veľvyslanec nakázal. Títo naši rusofóbovia sú strašne smiešni,“ dodal Blaha, podľa ktorého odkedy USA klamali celý svet o zbraniach hromadného ničenia v Iraku, už im väčšina sveta jednoducho neverí. „Okrem Valáška a ďalších nohsledov,“ konštatuje sarkasticky podpredseda nášho parlamentu, ktorý má s bojom so súčasnou opozíciou svoje nemilé skúsenosti.

Nikto nemá rád zradcov

Ľuboš Blaha je presvedčený, že spolu so šéfom našej diplomacie Jurajom Blanárom a predsedom Zahraničného výboru NR Mariánom Kéry vytreli na zasadnutí výboru s opozíciou podlahu. Navrhol totiž pozmeňovací návrh, v ktorom rozhodnutie Slovenská vo vzťahu k USA ocenili ako suverénne a zodpovedné. „A veľkú porážku zažívajú aj na Slovensku. Nikto nemá rád zradcov. Jedna vec je mať iný názor, iná vec je kydať na Slovensko v Európskom parlamente. Toto fakt prehnali,“ pohoršuje sa Blaha nad tým, čo robia niektorí „slovenskí“ europoslanci v Európskom parlamente.

Ten podľa neho nemá právo politicky vstupovať do našich výlučných vnútorných právomocí a už vôbec nemá právo o nás šíriť hoaxy a dezinformácie. „Ľudia na Slovensku to vidia. Opozícia len slúži cudzím mocnostiam a ubližuje Slovensku. Budeme na to tvrdo reagovať. Demokraticky, ale tvrdo. Nebudeme sa s nimi maznať, už stačilo. Pomenujme to presne – sú to protislovenskí judáši,“ nedával si na samý záver statusu Ľuboš Blaha servítku pred ústa.

Zdroj: Telegram / Ľuboš Blaha

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Opozícia slúži cudzím mocnostiam a iba ubližuje Slovensku, sú to protislovenskí judáši, soptí Blaha

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne