eReport.sk
ĽUBOŠ BLAHA
Výmenu obrazu prezidentky Čaputovej za revolucionára Che Guevaru vo svojej kancelárii v NR SR považuje opozícia v prípade Ľuboša Blahu za "neodpustiteľný zločin". Foto: FB / Ľuboš Blaha

VIDEO Trestné oznámenie na svoju osobu považuje Ľuboša Blaha za trápne, rovnako ako to, čo robia progresívci aj s KDH

„Apage, Satanas!“, alebo „Odstúp, Satan!“ Aj takto by sa dalo nazvať to, čo v súčasnosti robí opozícia voči podpredsedovi parlamentu a podpredsedovi strany Smer-SSD Ľubošovi Blahovi. Ten jej totiž leží poriadne v žalúdku a najradšej by ho vyhnali aj zo Zemegule. A keďže to nejde, pokúšajú sa ho aspoň odvolať v Národnej rade SR. K tomu, prirodzene, podávajú na neho aj trestné oznámenie za to, že obraz prezidentky Zuzany Čaputovej vymenil vo svojej parlamentnej podpredsedníckej kancelárii za Che Guevaru.

Praktiky, ktoré robil ÚŠP pripomínalo gestapo

Ľuboš Blaha je jednoducho opozíciou nenávidený a dostáva to pocítiť pri každej príležitosti. O tom, ako vníma svoj „hon na čarodejnice“ prezradil v rozhovore pre eReport, pričom hneď v úvode vyjadril obrovskú radosť z príchodu na svet svojho tretieho dieťaťa, synčeka Jonáša. Blaha zároveň prezradil, že pre neho je z Programového vyhlásenia vlády najdôležitejšie ubránenie národnej suverenity Slovenska v medzinárodnej politike.

„Aj preto budem v júni kandidovať do Európskeho parlamentu, aby som bránil Slovensko, lebo sú tu nebezpečné návrhy ako zobrať krajinám EÚ právo veta,“ priznáva Blaha, podľa ktorého je to veľmi nebezpečné, pretože by to zničilo akúkoľvek národnú suverenitu.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Kauza zvesenej Čaputovej
  2. NAKA zasahuje ako komando
  3. Bude kandidovať do EP! V deň výročia Nežnej revolúcie oznámil známy ľavičiar, že sa bude uchádzať o pozíciu Europoslanca.
  4. Bude kandidovať do EP! V deň výročia Nežnej revolúcie oznámil známy ľavičiar, že sa bude uchádzať o pozíciu Europoslanca.
  5. Právo veta v Únii

Veľmi silnou témou je pre neho aj hodnota mieru a tiež pomoc sociálnym rodinám, dôchodcom či iným slabším skupinám na Slovensku. Veľmi dôležité sú pre neho aj témy cien energií a potravín, ktoré rovnako- trápia ľudí na Slovensku. Zásadne je aj za zrušenie Úradu špeciálnej prokuratúra a odvolanie jeho šéfa Daniela Lipšica.

„Praktiky, ktoré robil ÚŠP pripomínalo gestapo a jeho šéf ich kroky ešte obhajoval,“ konštatuje podpredseda parlamentu, podľa ktorého je nezmyslom  nenormálne aj to, keď opozícia robila obštrukcie v prípade schvaľovania štátneho rozpočtu. „Tak toto je úplne nenormálne, keď niekto chce aby nemal štát schválený svoj rozpočet. To je niečo absurdné,“ soptí Blaha, ktorý krúti hlavou aj nad tým, že opozícii v tomto pomáha aj prezidentka Čaputová.

Bezvýznamní politici z KDH sa chcú zviditeľniť

Svoje si od Ľuboša Blahu vypočul aj šéf Progresívneho Slovenska Michal Šimečka, ktorý je, podľa neho, veľmi slabým lídrom, ktorý je nielen nepopulárny, ale aj nedôveryhodný, čo je pre politika, ktorý vedie nejakú stranu, veľká hanba. „Intelektuálne slabá je však aj Zuzana Čaputová, ktorý ba mala, údajne, po odchode z prezidentskej funkcie nahradiť Šimečku vo vedení progresívcov. Takže takéto je vedenie Progresívneho Slovenska, ktoré je personálne vyprázdnené,“ pridáva Blaha na adresu najväčšej opozičnej strany.

Pri otázke budúceho slovenského prezidenta má Ľuboš Blaha jasno. Oveľa lepšou hlavou štátu by bol podľa neho Peter Pellegrini, ktorý je nielen vyzretejším politikom, ale najmä sú mu bližšie záujmy Slovenska, a preto by mal byť prezidentom on.

Zdroj: eReportYouTube.com

A čo hovorí na to, že ho KDH chce aj s ostatnými opozičnými stranami odvolávať za obraz Che Guevaru, ba že na neho podali kresťanskí demokrati v tejto veci aj trestné oznámenie a NAKA ho bude trestne stíhať vo veci? „To, že to oznámili v deň, keď sa mi narodil synček je doslova cynické, ba zo strany kresťanskej strany až bizarné a trápne. Sú to, podľa mňa, bezvýznamní politici, ktorí sa usilujú takýmto spôsobom zviditeľňovať. Je mi to smiešne,“ neskrýva Ľuboš Blaha svoje pocity.

„Veď sa im za to vysmievajú aj ich vlastní ľudia. Toto nie je dôstojná politika, pretože ich by malo v prvom rade zaujímať to, ako sa majú na Slovensku ľudia a pomáhať im a nie sa zaoberať takýmito pre občana bezvýznamnými vecami,“ pridáva Blaha. „To, že sa KDH takto strápňuje pred celým Slovenskom je iba známka toho, že sú nevzdelaní, nepripravení na svoje funkcie, trápni, doslova zúfalí a politicky nemajú čo ponúknuť,“ prízvukuje záverom Ľuboš Blaha. V rozhovore sa však dozviete aj ďalšie jeho názory na súčasnú slovenskú politiku.

Zdroj: eReportYouTube.com

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Trestné oznámenie na svoju osobu považuje Ľuboša Blaha za trápne, rovnako ako to, čo robia progresívci aj s KDH

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne