eReport.sk
Opäť provokuje! Arpád Soltész sa zúčastnil na trilaterálnej komisii
Arpád Soltész a Rastislav Káčer. Zdroj: FB A. Soltésza

Soltész: bol som si po inštrukcie ako preonačiť frustrovaných bielych heterosexuálnych katolíkov

Opäť provokuje! Arpád Soltész sa zúčastnil trilaterálnej komisie. Vtipkuje, že si bol na známej Rockefellerovej konferencii „po inštrukcie“ a opäť provokuje Slovákov urážlivými komentármi.

Opäť provokuje!

Soltész, ktorý sa nedávno odsťahoval do Prahy, tam očividne už má množstvo zaujímavých aktivít. Jednou z prvých, ktorou sa pochválil, je účasť na známej konferencii elít.

Pravidelní účastníci tvrdia, že táto konferencia je len priateľské stretnutie vplyvných ľudí, ktorí diskutujú na aktuálne témy. Zlé jazyky však hovoria, že na trilaterálnych komisiách sa v skutočnosti rozhoduje o závažných politických témach a ďalšom dianí vo svete.

„Bol som si dnes po inštrukcie od trilaterálnej komisie ako preonačiť všetkých frustrovaných bielych slovenských heterosexuálnych katolíkov na feministické bezbožné lesby. Nezdieľajte, je to prísne tajné!“ napísal Soltész.

Známy novinár k svojmu príspevku pripojil aj fotografiu. S kým sa odfotil? S bývalým ministrom Káčerom, známym tiež svojimi hrubými vyjadreniami. Káčer na komisiu prišiel v kravate v ukrajinských farbách.   

Tohtoročné zasadnutie sa konalo v Prahe ostatný víkend a program bol tajný. Čo vieme je, že na sa ho zúčastnil český prezident, Petr Pavel. Ten ku zasadnutiu organizoval aj večierok na pražskom hrade. Premiér Fiala mal iné povinnosti. Účastníkom však údajne poslal video-pozdrav.

Čo je Trilaterálna komisia?

Čo je to trilaterálna komisia? Oficiálne je to súkromná organizácia, ktorú založili na podporu bližšej spolupráce medzi štátmi USA, Európy a Japonska. Založili ju na podnet  Davida Rockefellera v roku 1973.  

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Arpád Soltész zaujal rázny postoj voči Palestíne.
  2. Tak hlavne s úctou a slušne
  3. Nvotová „zdrhla“ do neznáma

Svojho času, nedávno zosnulý Karel Schwarzenberg, sa vyjadril, že na istom zasadnutí trilaterálnej konferencie sa schválilo bombardovanie Srbska. Totiž, obvinili ho, že schvaľoval jeho bombardovanie. Na svoju obranu povedal: „Ja som nikdy nepodporil bombardovanie Srbska. Naopak, to si veľmi dobre pamätám. Tesne predtým, ako to celé začalo, bolo zasadnutie Trilateral Commission vo Washingtone. Vtedy boli žiaľ iba traja prítomní, ktorí sa postavili proti plánu bombardovať Srbsko. Bol to – to sa budete čudovať, Henry Kissinger, ďalej bývalý minister zahraničia švédskeho kráľovstva, Carl Bildt. A potom som to bol ja. …Bombardovanie Srbska som naozaj nepodporil,“ povedal.

Toto Schwarzenbergovo vyhlásenie je v rozpore s tvrdeniami, že stretnutia Trilaterálnej komisie sú čisto neformálne, že ide iba o výmenu názorov a že sa na nej neprijímajú žiadne uznesenia.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Soltész: bol som si po inštrukcie ako preonačiť frustrovaných bielych heterosexuálnych katolíkov

Odoberať
Upozorniť na
29 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php