eReport.sk
Pavlína Pořizková, foto: Instagram

Opäť na móle! Pavlína Pořizková zatienila oveľa mladšie modelky

Po dlhej dobe sa opäť objavila na móle. Pavlína Pořizková (56) svojím vzhľadom zatienila aj oveľa mladšie modelky!

Po smrti Karla Lagerfelda prevzal Kim Jones žezlo kreatívneho návrhára módneho domu Fendi. Jeho najnovšia kolekcia bola inšpirovaná rozmanitosťou Ríma a optikou legendárneho režiséra Piera Paola Pasiliniho. „Rím je fascinujúce mesto, pretože má rozmanitú históriu, nechal som sa zlákať Pasolinim, pretože ma vždy inšpirovala jeho vízia sveta,“ vysvetlil Jones.

Viac čítajte tu:

Je tak trochu outsiderom Ríma, ale jeho hlas je napriek tomu stále zvučný,“ dodal. Na prehliadke sa predstavilo mnoho modeliek všetkých vekových kategórií. Kúsky z jeho kolekcie predviedla aj dcéra Kate Moss, Lila Grace Moss.

Objavili sa tu však aj ikony svetového modelingu ako Christy Turlington, Amber Valleta, Kate Moss, či Pavlína Pořizková. Štyri roky pred šesťdesiatkou zatienila aj oveľa mladšie ročníky. Rodáčka z Prostějova mala na sebe snehovo biely kabát s výšivkou. Na móle nechala vyniknúť aj svojim šedinám. Naposledy sa Pavlína Pořizková prešla na móle pred dvomi rokmi. Na týždni módy v New Yorku predvádzala pre českého návrhára Jiřího Kalfaře.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Opäť na móle! Pavlína Pořizková zatienila oveľa mladšie modelky

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti