eReport.sk
Pavlína Pořizková, foto: profimedia

Pavlína Pořizková pózuje celkom nahá: Po depresiách miluje svoje telo!

Topmodelka Pavlína Pořizková(56) sa pravidelne vyzlieka na sociálnych sieťach. Možno aj vďaka tomu sa aktuálne dostala na obálku česko-slovenskej verzie magazínu Vogue. Po depresiách prišla láska k vlastnému telu.

Rodáčka z Prostějova zdobí májové vydanie česko-slovenského magazínu Vogue. Témou čísla je vek a vyzretosť. To je v absolútnom súlade s nastavením topmodelky Pavlíny Pořizkovej. Tá sa na Instagrame otvorene vyjadruje k najrôznejším témam. Nevynecháva ani to, koľko má rokov, čo sa deje s jej tvárou a telom a taktiež k predsudkom, ktoré sú zraňujúce.

Pavlína Pořízková pózuje pre Vogue celkom nahá!

Foto: Instagram

Česká modelka si pred pár mesiacmi prešla veľmi zložitým obdobím. Po smrti manžela Rica Ocaseka zistila, že ju jej dlhoročný partner a manžel vydedil. Musela sa vysťahovať z domu, kde strávila veľkú časť svojho života. Istý čas dokonca trpela silnými depresiami, ktoré zdieľala aj so svojimi fanúšikmi. Pavlína bola smutná, zúfalá a rozhodne nepripomínala hviezdu plnú života.

Vyzerá to tak, že jej teraz svitá na lepšie časy. Titulka prestížneho magazínu určite dodala zrelej žene potrebné sebavedomie. ,Zdá sa, že sa po mesiacoch dokázala vysporiadať aj s manželovou zradou.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport