eReport.sk
Pavlína Pořizková, foto: profimedia

Bez hanby! Exmodelka poriadne pritvrdila a zverejnila úplne nahú fotku

Česká topmodelka Pavlína Pořízková (56) má štyri roky pred šesťdesiatkou. Za svoje telo sa vôbec nehanbí a pravidelne zverejňuje nahé fotky. Neprehnala to však tentoraz?

Pavlína Pořízková poslednú dobu púta na seba pozornosť. Veľa hovorí o láske k vlastnému telu, no nahota jej tiež nerobí rozhodne problém. Vyzlieka sa rada, často a pravidelne! Ťažko uveriť, že táto modelingová hviezda má už len štyri roky pred šesťdesiatkou.

Viac sa dozviete:

V minulosti hovorila aj o tom, že v mladosti mala komplexy a nebola so sebou spokojná. Po smrti manžela priznala aj depresie a nebola na tom vôbec dobre. Naposledy sa nahá odfotila v kúpeľni v Ríme.

„Môj hotel v Ríme má okrem krásnej izby aj túto peknú kúpeľňu. Po práci a následnom kúpeli som sa nudila, čo viedlo k tejto oslave narcizmu, nahej selfie. Čo iné sa dalo robiť?“ pýtala sa Pavlína. Či ide len o prejav narcizmu, alebo chce ísť ženám príkladom je otázne!


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bez hanby! Exmodelka poriadne pritvrdila a zverejnila úplne nahú fotku

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php