eReport.sk
Na snímke uprostred Juraj Krúpa (OĽaNO). Foto: tasr

OĽAŇÁK Krúpa kritizuje Putina: Gambler, ktorý vsadil posledné euro na ruskú ruletu!

Koaličný poslanec za OĽANO a predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa si zrejme našiel svoj „cieľ záujmu“. Je ním ruský prezident Vladimír Putin, ktorého Matovičov poslanec za jeho politické kroky často kritizuje.

Krúpa sa na svojom facebookovom profile vyjadril k aktuálnej situácii s Ruskom a Ukrajinou. Ruského prezidenta Putina pravidelne označuje za mafiána a jeho politiku prirovnáva k „systému teroristických skupín“. Teraz neušiel pozornosti koaličníčka ani médiami často spomínaný plynovod Jamal. „Zastavenie dodávok plynu cez plynovod Jamal dokazuje, že Putin už hrá vabank a roztáča ruskú ruletu. Z prostého dôvodu.“ napísal Krúpa na margo situácie okolo plynovodu.

Foto: fb/jurajkrúpa

Pád Putinovej ríše?

„Jeho ríša padá ku dnu. Ekonomicky, aj v politickej prestíži. Ako krížnik, pýcha ktoréhokoľvek námorníctva, ktorý poslal ku dnu opitý kapitán. Rusko sa pod vedením Putina stáva najnebezpečnejším hráčom svetového spoločenstva. Vyhrážanie sa vojenským útokom na Ukrajinu a iným krajinám už ani nezastiera diplomatickými floskulami, chce diktovať, kto môže a kto nemôže s Ruskom rokovať – USA, Nemecko, Francúzsko, proste chce vniesť pre túto chvíľu rozkol do Európskej únie ako celku a do jej vzťahov s USA,“ dodal Krúpa.

Moskva odmieta politické príčiny výpadku dodávok plynu do Nemecka

Moskva však opakuje, že obrátenie toku plynu v Jamale nemá politické príčiny.  Nepriamo to potvrdzujú dvaja veľkí odberatelia ruského plynu v Nemecku, ktorí uviedli, že ruský dodávateľ Gazprom si svoje zmluvné záväzky plní.

Bude vás zaujímať:

  1. Robert Kaliňák na snímke z videa
  2. Tomáš Taraba,
  3. Na archívnej snímke z 11. septembra 2008 ruský krížnik Moskva kotví v prístavnom meste Sevastopol.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

OĽAŇÁK Krúpa kritizuje Putina: Gambler, ktorý vsadil posledné euro na ruskú ruletu!

5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti