eReport.sk
Peňazí nikdy nie je dosť
Úradnícky premiér Ľudovít Ódor a prezidentka Zuzana Čaputová. Zdroj: TASR- Jaroslav Novák

Ódor bude chrániť Slovákov pred dezinformáciami a Ukrajinu pred Putinom


Priority Čaputovej vlády. Ako sme vás informovali, Ódorova vláda schválila svoje vlastné Programové vyhlásenie.(PVV) Vyplýva z neho, že v oblasti zahraničnej politiky, pôjde o zbrane a peniaze pre Ukrajinu. Slovákom chce pomôcť inak. Bude ich chrániť pred hybridnými hrozbami. „Ruskou propagandou“ a „dezinformáciami.“ Nuž, či toto je najväčší problém Slovákov a Sloveniek, o tom by sme s Čaputovej „úradníkmi,“ mohli polemizovať.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Belousovová tvrdo o Čaputovej
  2. Béla Bugár
  3. Nvotová sa nevzdáva
  4. Slovensko podporuje Ukrajinu

Priority Čaputovej vlády

„Centrálnou úlohou našej diplomacie zostáva obhajoba a presadzovanie národných záujmov, ochrana práv a záujmov našich občanov v zahraničí a podpora internacionalizácie slovenských podnikov.

Udržanie európskej a transatlantickej jednoty a rovnako domácej podpory členstva v Európskej únii a NATO, ktoré sú garanciou našej štátnosti, bezpečnosti a prosperity, bude vo svete pribúdajúcich kríz imperatívom na nadchádzajúce obdobie,“ skonštatovala úradnícka vláda.

Zbrojiť a rekonštruovať

Ku krátkodobým prioritám patrí ďalšia pomoc Ukrajine, a to politická, humanitárna i vojenská. „Vláda tiež pripraví opatrenia zamerané na posilnenie zapojenia slovenských subjektov do procesov obnovy a rekonštrukcie Ukrajiny,“ stojí v PVV.

Škoda, že v programe pán Ódor a jeho družina, nemajú aj slovo mier. Nuž ale, zbrane a peniaze nás k nemu určite čoskoro dovedú. Iba žeby nie.

Hybridné hrozby

Prioritou vlády je aj boj s hybridnými hrozbami. V rámci neho chce zabezpečiť rozvoj udržateľných národných kapacít naprieč štátnou a verejnou správou pre strategickú komunikáciu a boj s hybridnými hrozbami vrátane „dezinformácií.“

Že by sa teda splnil sen Veroniky Remišovej? Vďaka ktorej máme prísť o 800 miliónov eur z eurofondov, lebo sa im „venovala tak dobre.“ Omnoho viac sa pani ex ministerka venovala pexesám, zásahom do justície. A svojim návrhom, ktorý mal začať platiť k prvému Septembru, aj slobode slova. teda skôr neslobode.

Hegerova vláda miesto reálnej pomoci ľuďom plánovala zriadiť pri úrade vlády SR špeciálny útvar, ktorý by monitoroval alternatívne médiá. I „alternatívnych“ občanov.

To sú všetci tí, ktorí majú iní, ako mainstreamový názor. A teda, ako sa vyjadrila pani Čaputová, sú zmätení a šíria „dezinformácie.“ Zdá sa, že pri jej vláde, by sa mohlo podariť tento cieľ „dokonať.“

Nuž, ako nám minulý týždeň vysvetli pán Bíreš, na pomoc s infláciou čas nie je. Ani na žiadnu inú pomoc. Tak ešte, že aspoň „voľačo“ sa do predčasných volieb, stihnúť dá.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ódor bude chrániť Slovákov pred dezinformáciami a Ukrajinu pred Putinom

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne