eReport.sk
Martin Odegaard, foto:ig/arsenal

Ödegaard debutoval v základnej zostave Arsenalu: Cítim sa pohodlne

Nórsky stredopoliar Martin Ödegaard absolvoval debut v základnej zostave v drese Arsenalu Londýn. V nedeľnom zápase Premier League nastúpil proti Leedsu a ako uviedol, chvíle na štadióne Emirates si užíval.

Dvadsaťdvaročný mladík prišiel ku „kanonierom“ počas zimného prestupového obdobia na hosťovanie do konca sezóny. Pripustil však, že v Anglicku môže zostať aj dlhšie. „Nikdy neviete, čo sa môže stať, ale zatiaľ sa chcem sústrediť iba na to, aby som v tejto sezóne urobil maximum a pomohol tímu čo najviac,“ citoval Nóra portál goal.com. Ödegaard odohral proti Leedsu 78 minút. Tréner Arsenalu Mikel Arteta pritiahol tvorcu hry, aby vniesol do hry viac kreativity.

Mladý stredopoliar uviedol, že si svoje chvíle v Anglicku užíva: „Je to niečo iné, ale myslím si, že sa prispôsobujem celkom bezproblémovo. To, ako ma spoluhráči zobrali do tímu a ako sa ku mne aj s trénerom správali, mi pomáhalo od prvej minúty. Cítim sa skutočne pohodlne. Som naozaj veľmi rád, že som tu a som hrdý na to, že môžem byť súčasťou tohto tímu.“

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ödegaard debutoval v základnej zostave Arsenalu: Cítim sa pohodlne

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti