tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
WA 28 Londýn - Bývalý anglický futbalista David Beckham, ktorý sa prišiel naposledy rozlúèi so zosnulou britskou krá¾ovnou Alžbetou II., odpovedá na otázky novinárov po opustení Westminsterskej sály v Londýne v piatok 16. septembra 2022. Telo Alžbety II. je do pondelkového pohrebu vystavené vo Westminsterskej sále, najstaršej èasti sídla britského parlamentu. Alžbeta II. zomrela vo štvrtok 8. septembra vo veku 96 rokov vo svojom letnom sídle Balmoral v Škótsku. Na tróne bola 70 rokov. FOTO TASR/AP David Beckham speaks to the media after leaving Westminster Palace where he paid respects to the late Queen Elizabeth II, at Westminster Hall, London, England, Friday, Sept. 16, 2022. The Queen will lie in state in Westminster Hall for four full days before her funeral on Monday Sept. 19. (AP Photo/Markus Schreiber)

Oddanosť ku kráľovnej? Beckham čakal 13 hodín, aby sa mohol rozlúčiť s Alžbetou

Futbalista David Beckham uviedol, že sa v piatok večer zúčastnil na rozlúčke so zosnulou britskou kráľovnou Alžbetou II vo Westminsterskej sále. Bývalý anglický reprezentant sa zaradil do radu čakajúcich ľudí, ktorý na poludnie dosahoval takmer 6,5 kilometra.

Pravidlá platia pre každého rovnako

Beckham po 13-hodinovom čakaní pre médiá uviedol: „Viem, čo to znamená reprezentovať kráľovnú.“ Po týchto slovách si utrel slzu a kývol hlavou smerom ku kráľovninej rakve.

Anglický stredopoliar odohral za národný tím 115 zápasov. „V tomto čase smútku by sa našej kráľovnej mal v celej krajine prejavovať rešpekt. Ako bývalý futbalový hráč a bývalý kapitán Anglicka viem, čo to pre nás znamenalo vystúpiť na ihrisko, aby sme reprezentovali našu kráľovnú a našu krajinu.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Zuzana Čaputová

Beckham sa so zosnulou kráľovnou stretol pri niekoľkých príležitostiach, dokonca sa zúčastnil aj na oslave jej narodenín. „Je to emotívne pre všetkých zúčastnených. Kráľovná bola výnimočná a bude chýbať každému. Takže aj preto som tu, aby som so všetkými oslávil život jej veličenstva a odkaz, ktorý zanechala.“

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Oddanosť ku kráľovnej? Beckham čakal 13 hodín, aby sa mohol rozlúčiť s Alžbetou

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku