eReport.sk

Od 30. 7. 2021 do 6. 8. 2021

Týždenný horoskop

Barani, vy ste vždy tí, ktorí dávajú rozkazy. Toto je týždeň, kedy vám vedenie môže priniesť veľké výhody.

V nedeľu 1. augusta sa vám bude zdať, že vám niekto berie vietor z plachiet. Možno necítite žiadnu radosť z vašej práce, alebo nedostávate zaplatené to, čo si zaslúžite. Vaše podráždenie by mohlo dosiahnuť bod zlomu. Tento týždeň by ste mohli urobiť zmenu. Barani, možno zvažujete možnosti odplávať novým smerom.

Venuša v Panne, vo vašom dome rutín, v pondelok 2. augusta urobí trigón s Uranom v Býkovi vo vašom dome peňazí. Vaša predstavivosť môže byť divoká, keď si predstavíte rôzne scenáre, ktoré vám umožnia preliezť cez stenu a uniknúť z akékoľvek väzenia, v ktorom sa cítite byť uväznení. Slovo, ktoré vám stále znie v ušiach, je „sloboda“. Tá však neprichádza aj keď sa o to veľmi snažíte. Venuša vo vašom dome rutín naznačuje, že malé kroky tento týždeň vedú k osobnému oslobodeniu.

Láska

Tento týždeň sa vám môže zdať, akoby energia okolo vás bola strnulá a nekompromisná. 2. augusta sa slnko vo vašom romantickom piatom dome postaví proti Saturnu vo vašom priateľskom jedenástom dome, vďaka čomu budete mať pocit, akoby vaše spojenie s niekým uviazlo. V ceste vám môže stáť emocionálna vzdialenosť, ale nebude to tam navždy.

V skutočnosti je táto pauza vo vášni ideálnym časom na to, aby ste ju znova našli. 2. augusta je tiež deň, kedy Merkúr vo vašom farebnom piatom dome vyskúša Chirona v Baranovi, ktorý otvára cestu k sebaláske a sebavyjadreniu, ktoré vám pripomenú, kým skutočne ste. Nie je potrebné uponáhľať emocionálnu intenzitu vzťahu.
Niekedy je však ťažké ovládať svoje pocity a do 6. augusta bude slnko vo vašom vášnivom piatom dome stáť na Uráne vo vašom stabilnom druhom dome, vďaka čomu budete mať pocit, že vaša túžba po mágii vedie k nestabilite vášho celkového života. Pamätajte, že láska je zdrojom inšpirácie, nie zdrojom zúfalstva.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Celebrity

Šport