tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk

Od 24. 10. 2021 do 31. 10. 2021

Týždenný horoskop

Pustite staré a privítajte nové. Barani, trocha kúziel urobí svoje.

Týždeň začína v nedeľu, 24. októbra, s Merkúrom vo Váhach, vo vašom dome vzťahov, čím sa vo vašom dome peňazí vytvorí inkonjunkcia s Uránom. Možno budete chcieť pre svoju lásku urobiť niečo úžasné. Bohužiaľ to nie je v rozpočte. Čas na Google „100 bezplatných vecí, ktoré môžete robiť sami“, aby ste získali inšpirácie na skvelé nápady. Barani, trocha plánovania by mohlo priniesť romantické prekvapenie.

V pondelok 25. októbra sa slnko v Škorpiónovi, vo vašom dome zdrojov, spojí so Severným uzlom vo vašom dome papierovania. Dnes je ťažký deň, pretože pravdepodobne budete počuť slovo „nie“. To môže byť spojené s pôžičkou alebo zvýšením platu, v ktoré ste dúfali. Musíte upraviť svoje myslenie a otáčať sa, podniknúť nové kroky, aby ste získali to, čo chcete. Barani, zmeňte veci a vesmír vám poskytne príležitosti.

Láska

Posledných pár týždňov ste sa zameriavali na zlepšenie vášho vzťahu a na to, čo môžete urobiť pre svojho partnera. Tento týždeň, keď sa Slnko v Škorpiónovi a Saturn vo Vodnárovi 30. októbra odklonia od seba, budete nútení rozhodovať sa o tom, čo chcete a aké sú vaše potreby a nie naopak.

Aj keď je o vás známe, že ste v láske trochu sebecký, zisťujete, že na to, aby vzťah fungoval, sú potrební dvaja. Láska nie je len o tom, po čom momentálne túžite – je to aj o tom, ako sa vyrovnáte s problémami, keď nastanú. Keď si uvedomíte, že láska je skôr o kompromisoch ako o boji, veci sa pohnú hladko. Jediným problémom je, že by ste nemali potláčať svoje vášne, pokiaľ ide o romantiku.

Existuje jemná línia, ktorú sa tento týždeň naučíte a ktorá bude hrať dôležitú úlohu v tom, ako sa budete pohybovať vo vzťahoch vpred. Keď sa chcete svojmu partnerovi vyjadriť, urobte tak tento týždeň láskavými slovami. Zistíte, že lepšie pochopia, odkiaľ a s čím prichádzate, ak nebudete kričať.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 24. 10. 2021 do 31. 10. 2021

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku