Dnes to bude najmä o góloch Luisa Suareza

Obhajca titulu Atletico Madrid vyhral v Getafe 2:1, zachránil ho ostrostrelec Suarez

Futbalisti španielskeho majstra Atletica Madrid zvíťazili v utorok v 6. kole La Ligy na trávniku FC Getafe 2:1. Domáci viedli po prvom polčase 1:0, ale Atleticu tri body vystrieľal v druhom dejstve v početnej výhode uruguajský útočník Luis Suarez.

Najprv využil v 78. minúte v dieru v strede domácej obrany a v 90.+1 minúte hlavičkou zabezpečil triumf hostí. Getafe od 74. minúty hralo bez vylúčeného Carlesa Alenu. Obhajca sa dostal na čelo tabuľky so 14 bodmi a má o jeden viac ako na druhom mieste mestský rival Real. Ten má zápas k dobru.