eReport.sk
Nik nie je lepší od nej
Veronika Remišová sa skutočne nevzdáva a za Úrad špeciálnej prokuratúry chce bojovať aj na európskej úrovni. Zdroj: FB / Veronika Remišová

„Úspešná“ ex ministerka Remišová: Horší ako ten chrapúň z Očovej, sú už len Taraba s Kaliňákom, ale ja to nevzdám!


Nik nie je lepší od nej. A zdá sa, že podobne ako jej ex kolega pán Naď, sebareflexiou poslankyňa rozhodne netrpí. Vo svojom najnovšom rozsiahlom vyhlásení na sociálnej sieti sa majiteľka strany Za ľudí, z ktorej odišli takmer všetci ľudia, a bývalá demonštrantka Za slušné Slovensko, skritizoval všetkých. Prezidentku, Huliaka, Tarabu, Sulíka. Nastala aj zásadná zmena. Po troch rokoch to už nie je „Lebo Fico,“ ale „Lebo Kaliňák.“

Sulík i Kuciak

Z vyjadrenia pani poslankyne sme sa na začiatok dozvedeli, že „Sulík je lenivý.“ A tiež to, že „Už raz sa takto zbalil a ušiel do europarlamentu, práve v čase, keď Fico valcoval 8 rokov Slovensko, čo skončilo vraždou Jána a Martiny.“ To najlepšie v tomto odseku na záver – „Teraz, po chaose, ktorý spôsobil, a po tom, čo 3 roky stváral, sa chystá na rovnako zbabelý exit.“

Pani Remišová, len malá otázočka – Bol to len Richard Sulík, kto tu tri roky spôsoboval chaos? Naozaj?

Chrapúň z Očovej

Ďalej sa verejnosť dozvedela, že je pani poslankyni „sympatické, že proti chrapúňovi z Očovej sa zmobilizovali mimovládne organizácie a organizujú protesty. Podpisujem.“ Nuž, pani Remišová bola v minulosti oddaná protestantka Za slušné Slovensko. Veľa z tej slušnosti na Slovensku nezostalo..

„Lebo Kaliňák“

V závere prišla po troch rokoch zmena. Aj keď teda, aj za Kaliňáka môže Fico, takže zmena ako zmena..

Mohlo by vás zaujímať

  1. Naozaj za to môže Palestína?
  2. Prokurátor sa odvolal proti miernemu trestu!
  3. Na snímke fotografia a zapálené sviečky pred Prezídiom Policajného zboru na Račianskej ulici v Bratislave na počesť zosnulého bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského 3. januára 2021. Lučanský zomrel v stredu 30. decembra 2020.
  4. Slováci zatiaľ čakajú na zmenu

„Najväčší problém Ficovej vlády sa volá Kaliňák, ktorý bude mať pod sebou špičkovo technologicky vybavené Vojenské spravodajstvo a nákupy zbraní, kde sa už nechal počuť, že má s nákupmi už svoje vlastné plány,“ vysvetlila pani Remišová.

A dodala: „Biznis so zbraňami je najvýnosnejší biznis na svete, najmä keď nemáte žiadne zábrany páchať čokoľvek ako Kaliňák a ešte k tomu to robíte z pozície ministra.“

Taraba, Huliak a prezidentka

„Pani prezidentka urobila obrovskú chybu, že až na Huliaka, všetky ostatné nominácie nechala bez komentára,“ tvrdí pani poslankyňa, ktorá akosi pozabudla na to, že je tu ešte niečo také ako Ústava SR.

A na to, že pani prezidentka v minulosti vymenovala ju ako vyštudovanú bábkoherečku na ministerku investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky. V jej vláde navyše sedeli dvaja plagiátori, jeden z nich tu bol premiérom.

„Mimochodom, ak príde na ministerstvo taký Taraba, ktorý podnikal s človekom podozrivým z vraždy a vie “podnikať”, je to horšie ako hulvát z Očovej. Najmä ak na ministerstve sú miliardy z nových eurofondov a Plánu obnovy.“

Mimochodom, obviňovať niekoho verejne z trestného činu, je pokiaľ nie ste OČTK, tak trochu na hrane so zákonom…

Nik nie je lepší od nej

„Práca v opozícii je nevďačná, ale ak niečo Slovensko teraz potrebuje, tak je to dôsledná kontrola a obrana právneho štátu a spravodlivosti. Nevzdať sa, neutekať, nerezignovať. Držte palce!,“ vyzvala na záver.

Nuž, držíme palce, aby za novej vlády nebolo viac ako 20 ľudských životov poznačených pobytom v nezákonných väzbách. Aby v nich nik už neumrel. A tiež, aby neumrelo 20 tisíc Slovákov.

Vďaka odbornosti všetkých plagiátorov a „demokratov.“ A tiež, aby sa NAKA podarila vyšetriť v rámci „očisty“ a „rozviazaných rúk,“ aj možnú predvolebnú korupciu strany, za ktorú pani Remišová kandidovala.

Zdroj: FB V. Remišová

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

„Úspešná“ ex ministerka Remišová: Horší ako ten chrapúň z Očovej, sú už len Taraba s Kaliňákom, ale ja to nevzdám!

Odoberať
Upozorniť na
45 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne