eReport.sk
Podpredseda Národnej rady SR Juraj Šeliga (Za ľudí) sa rozpráva s novinármi.
Juraj Šeliga (Za ľudí). Foto: tasr

Neuveríte, z čoho fanúšikovia podozrievajú Šeligu. Farbí si vlasy? A ako to bolo s tou treťou dávkou?


V nedeľných politických diskusiách sa objavil aj bývalý podpredseda parlamentu a ešte stále poslanec za Za ľudí Juraj Šeliga. V debate sa stretol s exministrom zdravotníctva Richardom Rašim, ktorý aj nakoniec presvedčil viac ľudí v diváckom hlasovaní. Ale ani Šeliga na tom nebol zle, keď mu dalo hlas 44 % divákov.

– Foto: fb/SeligaZaLudi

„Ďakujem za všetku podporu v hlasovaní,“ vytešoval sa Šeliga a na sociálnu sieť pripojil aj vysmiate foto, ktoré zaujalo diskutujúceho. „Najhoršie je, keď si muži farbia vlasy,“ okomentoval. Okamžite sa strhla debata o tom, či si Šeliga naozaj vlasy farbí a či je to taký prehrešok. Nakoniec celú „záhadu“ rozlúskol samotný politik. „To je najhoršie,“ uznal. „Ja si však naozaj nefarbím, také mi rastú,“ dodal. Diskutujúceho však nepresvedčil. „Neverím,“ odpísal Šeligovi.

Okrem vlasov však nedávno poslanec zaujal aj tým, že sa nechal očkovať treťou dávkou vakcíny proti COVID-19. Mnohí frflali, že ako to je možné, keď oveľa starší ľudia stále čakajú na termín. „Uplynulo mi pol roka. Mal som teraz problémy s imunitou. To znamená, že tiež by som mal ísť na očkovanie a ešte jedna vec. Dnes sa očkuje bez registrácie. Keď prešlo pol roka, chce sa dať niekto zaočkovať, máme dosť očkovacích látok. Stačí, keď príde do centra, kde netreba registráciu,“ tvrdil Šeliga v diskusii Na telo.

– Foto: fb/SeligaZaLudi

„Keby ste nemali problém s imunitou poviem, že ste mali čakať. Ak ste naozaj mali problém s imunitou, ste indikovaný a máte právo na tretiu dávku,“ uznal Raši, ktorý ale upozornil, že niekde sa tvoria rady na očkovanie. Šeliga to uznal, zdôraznil však, že nie na každom mieste.

Čítajte viac:

  1. Podpredseda Národnej rady SR Juraj Šeliga (Za ľudí) sa rozpráva s novinármi.
  2. Nové autobusy pre MHD spoločnosti Arriva, ktorá prevádzkuje službu počas slávnostného odovzdania v Trnave v stredu 7. júla 2021.
  3. Von der Leyenová upozornila Čínu

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Neuveríte, z čoho fanúšikovia podozrievajú Šeligu. Farbí si vlasy? A ako to bolo s tou treťou dávkou?

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne