tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Raper Kali sa pochválil novou kérkou, foto: profimediakali

Neuveríte, čo zas vyviedol. Raper Kali ukázal nové tetovanie!

Známy raper má nezameniteľný výzor. Má totiž potetované celé ruky, krk aj tvár. K desiatkam obrázkov pribudol ďalší, pre neho najemotívnejší.

Každé jedno tetovanie na jeho tele má svoj význam. Kali, vlastným menom Koloman Magyary (38), má na koži vytetované dôležité okamihy svojho života. Tie na tvári sú spomienkou na jeho mamu, ktorej napísal aj pesničku s názvom Púšťam ťa: „Krížik a slzy…je to za moju mamu, ktorú mám vytetovanú. Aj nad okom mám NELKA.“ Všetci ju tak oslovovali. Kaliho milovaná mama zomrela pred niekoľkými rokmi na rakovinu. Je zároveň úplne jasné, prečo sa jeho prvá dcérka, ktorú má s manželkou Alicou, volá po nej.

Roky práce

“Kérky“ na jeho tele pribúdali postupne, podľa významných udalostí v etapách života. Slza a krížik na tvári bol nápad jeho tatéra, keď mu vyrábal iné dielo na lýtku. Na pravej strane tváre má vytetovanú ešte aj päťku. Tajomne povedal, že je to číslo, čo ho v živote veľakrát sprevádzalo a má ho veľmi rád. Smeje sa, že jedno tetovanie ľudí pravidelne mätie – smejúca sa opica. Všetci si ju však mýlia s lebkou. „Znamená to, že hrdlo a hrtan mi spôsobujú radosť. Som skrátka šťastný, že mi bolo dopriate živiť sa spevom,“ povedal raper, keď bol porotcom speváckej šou The Voice. Okrem opice má vytetovanú sovu aj vlka. Interpunkčné znamienko výkričník bol zase vyrobený k prelomovej pesničke Nikto. Aktuálne pribudlo ku všetkým tetovaniam nové, rovnako významné. Ako šťastný otec dcéry Nelky si dal po roku od jej narodenia vytetovať podobizeň dievčatka s dvomi copmi. Hrdý otec sa ňou pochválil na sociálnej sieti.

Nové tetovanie, foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Neuveríte, čo zas vyviedol. Raper Kali ukázal nové tetovanie!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku