tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Raperova manželka bojuje s kilami, foto: instagram

Manželka rapera Kaliho na plné ústa: „Som vyžratá!“

Hudobník má s manželkou Alicou už dvojročnú Nellku. Jeho žena sa teraz rozhodla chudnúť, ale sťažuje sa, že to nie je také ľahké.

Dvojicu dala dokopy speváčka Tina. Začali spolu tráviť veľa času, Alica mu dokonca pomáhala so zariaďovaním bytu, až sa nakoniec raper Kali (38) a Alica (38) do seba zaľúbili: „Je veľmi dobrý človek. Neohovára, dopraje, nesťažuje sa, nekomentuje. To, čo nemám rada, neexistuje. Uvedomujem si, že každý človek je svojský, má svoje vlastnosti, ktoré môžu druhému prísť rozdielne alebo nepochopiteľné, ale každý sme iní, čiže netreba mať potrebu meniť,” zhodnotila manželove dobré vlastnosti Alica.

Tvrdo chudne

Nasledovala celebritná svadba a dcéra. Alica sa vyjadrila, že nad druhým dieťaťom by neuvažovala ani chvíľu a prijala ho: „Áno, verím, že príde v najlepšom čase. Nelly si bude užívať detičky v škôlke, pani učiteľky a ja budem hojdať bábätko na rukách.” Ale prvé materstvo dalo jej postave poriadne zabrať. Prezradila to svojim fanúšikom: „Som vyžratá, ale pracujem na svojom tele. Váhu nechcem vidieť, lebo ma to iba rozčúli,” zverila sa. „Väčšinou skáčem ako cvaknutá, drepujem, robím výpady, veľa plankujem. A vysadila som všetky spaľovače. Jediné, čo beriem, je čaga sibírska, ashwagandha a magnézium. A mám energie na rozdávanie,” zasmiala sa.

Tehotenstvo jej dalo zabrať

Počas tehotenstva pribrala dvadsať kíl, po pôrode rýchlo schudla, „lebo mi absolútne nešlo nič jesť. Nebudeme si klamať, mesiac po pôrode som bola späť, lebo gény. Mám šťastie, že nohy sú v pohode, ale brucho je moja partia, ktorá ma štve,” vyhlásila.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Manželka rapera Kaliho na plné ústa: „Som vyžratá!“

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku