eReport.sk
Foto: shutterstock

Nebol spokojný so svojim penisom, tak si ho chcel zväčšiť. Vybral si však divný spôsob

Keď muž nie je spokojný so svojim autom, kúpi si lepšie. Keď nie je spokojný so svojou ženou, nájde si inú. Keď ale nie je spokojný so svojim „vybavením“, mnoho možností nemá. Existujú síce operácie, ktoré môžu penis zväčšiť, ich ceny sú ale vysoké a veľakrát nezaručujú požadovaný výsledok. Muž z Uruguaja sa preto rozhodol vyriešiť svoj problém po svojom.

Menší penis môže pre muža znamenať veľký problém, ktorý v krajných prípadoch razantne ovplyvňuje jeho sexuálny život. S podobnými problémami sa dlhú dobu trápil aj dvadsaťšesťročný muž z Uruguaja, ktorý sa nakoniec rozhodol svoju pýchu za pomoci prapodivnej techniky zväčšiť. A nenapadlo ho nič lepšie, než si do penisu vstreknúť motorový olej.

Sex si už neužije a má zdeformovaný penis

Nielen že mu táto praktika spôsobila sexuálnu dysfunkciu, ale mu aj na penise začal narastať zvláštny útvar. Ten sa po dobu desiatich rokov neustále zväčšoval, až bol muž nakoniec prinútený ísť do nemocnice. Podstúpil vyšetrenia magnetickou rezonanciou, vďaka ktorej lekári zistili, že útvar, ktorý pripomínal nádor, je obmedzený na kožné a podkožné tkanivo. Následne ho diagnostikovali ako sklerotizujúci granulom penisu.

Liečbu odmietol

Sklerotizujúci granulom je reakcia na vstrekovanie cudzích látok do tela. Dochádza k nemu hlavne v prípade vpichov injekcií do penisu za účelom jeho zväčšenia. Muži v takýchto prípadoch využívajú najrôznejšie látky ako sú silikón, vazelina, kolagén a kyselina hyaluronová. V tomto prípade motorový olej. Lekári pacientovi ponúkli možnú liečbu, ten ju však z neznámeho dôvodu odmietol.

Muž z Uruguaja si dnes možno spytuje svedomie. Namiesto veľkého penisu, po ktorom túžil, má totiž medzi nohami svetielkujúcu guľu. Vstrekovať si do údu akékoľvek látky sa teda rozhodne nevypláca. Navyše, aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo! Keď sa chce.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity