eReport.sk
Rímskokatolícky kňaz Marián Kuffa svojou kázňou opäť zaujal svojich veriacich. Zdroj: Screenshot FB / Nedám sa očkovať

VIDEO Nám starým nezrobia už nič, ale zmagoria nám deti, zhodnotil kňaz Marián Kuffa pri hodnotení LGBTI

Rodina je základom nielen našej, ale každej spoločnosti. Rodina, v ktorej je muž a žena. Politici z Progresívneho Slovenska a liberálnej SaS to však vidia ináč, ba usilujú sa podporovať aj viac ako len dve pohlavia. Zdá sa vám to šialené? Určite je, pre LGBTI komunitu je to, zdá sa, normálne. Otázka, kam tento svet speje je preto viac ako akútna.

Gender ideológia je proti Bohu aj proti prírode

A vôbec v tom nehrá úlohu žiadna demokracia či sloboda názorov. Ak si niekto myslí, že dieťa môžu splodiť dve ženy poprípade dvaja muži, tak by sa mal dať vyšetriť, rovnako ako ten, kto presadzuje, že na svete sú viac ako dve pohlavia. Absolútne jasno v týchto otázkach má známy rímskokatolícky kňaz Marián Kuffa, ktorého kázne už nie raz cez sociálne siete obleteli celé Slovensko. Stalo sa tak teraz, keď vo svojej kázni hovoril o LGBTI ľuďoch.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Maurerová, Pergolizziová
  2. Zhromaždenie Ide nám o život na Námestí SNP v Bratislave vo štvrtok 27. októbra 2022. Konalo sa po dvojnásobnej vražde na Zámockej.
  3. Počet LGBTQ osôb rastie.

Tí, ktorí sedeli v kostole by mu boli za jeho slová určite aj zatlieskali, no v chráme božom sa to pri kázni kňaza nepatrí. Napriek tomu boli slová Mariána Kuffu, ktoré v zostrihu videa zverejnil profil Nedám sa očkovať veľavravné a triafali do živého. „Nám starým nezrobia už nič, ale zmagoria nám deti,“ skonštatoval kňaz pred veriacimi a dodal, že gender ideológia (rodová ideológia – pozn. red.) je proti Bohu, proti zdravému rozumu aj proti prírode.

Vo svojej kázni sa pre veriacimi vzápätí zameral na to, aby každé písmeno zo slova LGBTI jasne a zrozumiteľne vysvetlil. Miestami to síce vyznievalo humorne, kto sa ale pozorne započúva do jeho kázne pochopí, že tu ide humor bokom a nastúpiť by mal zdravý rozum. Však sa započúvajte do jeho kázne a popremýšľajte nad tým, čo Marián Kuffa, ktorý je bratom slovenského politika Štefana Kuffu, povedal.

Zdroj: FB / Nedám sa očkovať


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Nám starým nezrobia už nič, ale zmagoria nám deti, zhodnotil kňaz Marián Kuffa pri hodnotení LGBTI

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre