eReport.sk
Predstavitelia strany Demokrati, foto:fb/j.n.

Naďovci prerazili ďalšie dno: Spolu so svojimi fanúšikmi konšpirovali o pravosti atentátu!


Naďovci prerazili ďalšie dno! Aj tak sa dá bez pochýb označiť správanie sa predstaviteľov mimoparlamentnej strany Demokrati. Tí po tom, čo spoločnosťou na Slovensku otriasla šokujúca udalosť, kedy predseda vlády Robert Fico sa stal obeťou nechutného atentátu, pokračujú vo svojom bezcharakternom vystupovaní.

Bizarnosti Káčera s Naďom

Začalo to ľútovaním útočníka, ktorý je podľa slov exministra zahraničných vecí Rastislava Káčera chudákom a neborákom, až to zašlo ešte ďalej. Predseda strany Jaroslav Naď, sa v jedenej z diskusných relácií nechal počuť, že ak by bol on v tomto čase poslancom Národnej rady, tak by nepodporil uznesenie parlamentu, v ktorom sa poslanci jednohlasne zhodli na odsúdení bezprecedentného útoku na hlavu vlády. Teraz to pokračuje!

Naďovci prerazili ďalšie dno

Trojpercentná strana kritizuje predstaviteľov vlády ale aj predstaviteľov Rooseveltovej nemocnice v Banskej Bystrice. V ktorej je Robert Fico hospitalizovaný za to, že podľa nich, nie adekvátne informujú o stave premiéra a okolnostiach útoku. Dokonca to zašlo oveľa ďalej, kedy sa prostredníctvom sociálnej sieti pustili do konšpirácii o tom. či sa vlastne tento incident reálen odohral.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Tupá propaganda?
  2. Vášáryová perlila! Čo jej kto odkázal?

Pridali sa k nim aj ich fanúšikovia: „Mne to príde celé ako divadlo,“ píše jeden z fanúšikov strany. Ďalšia podporovateľka strany dodáva: „Je to celé fraška a hlavne stalo sa to naozaj?! Veď ani len kvapka krvi a to čo predviedol na tom videu, je to veľká hanba!

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Naďovci prerazili ďalšie dno: Spolu so svojimi fanúšikmi konšpirovali o pravosti atentátu!

Odoberať
Upozorniť na
41 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: