eReport.sk
Minister obrany Jaroslav Naď

Naďa vytočil generál. Hodnosť získal podvodom, je to klamár a trtko! Reakcia Viktorína vás prekvapí

O ministrovi obrany Jaroslavovi Naďovi je známe, že sa ľahko rozčúli a neváha reagovať aj na sociálnej sieti. Najnovšie ho dopálili slová generála Jozefa Viktorína.

Generál totiž v rozhovore pre ereport.sk reagoval aj na Naďove slová, keď protestujúcich nazval „opicami“. „Uraziť človeka môžete vždy. Ale ako k tomu človeku prehovoriť tak, aby vám rozumel, aby ste ho neurazili, aby ste ho získali, na to už potrebujete vzdelanie. A toto je to, čo pravdepodobne pánovi ministrovi chýba. Úcta k človeku,“ povedal Viktorín. Netrvalo dlho a našli sa fanúšikovia, ktorí sa pýtali Naďa, čo na generálove slová hovorí. A minister si nič nenechal pre seba.

Falošný generál, ktorý získal hodnosť podvodom a celý rezort si vydýchol, že odišiel preč, lebo väčšieho klamára a fušera tam nebolo, tak ten jedinec sa pridal k fašistom. Po komunistickej strane (kde bol politruk) a Smere, prešiel k fašistom. Krásna kariéra. Skončil tam, kde patrí,“ šomral Naď s tým, že si to o ňom myslia aj iní generáli.

Čítajte viac:

  1. Minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO).

„Z neho si všetci robili srandu roky predtým, ako som tam ja prišiel,“ tvrdí minister obrany, ktorý v diskusii nazval generála aj „klamárskym trtkom“. Jozef Viktorín si však z Naďových slov ťažkú hlavu nerobí. „Reagovať na pána Naďa neplánujem, keďže nie je partnerom do zmysluplnej diskusie. Občan Slovenskej republiky si dokáže vytvoriť mienku o tomto ministrovi sám,“ povedal pre eReport.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Naďa vytočil generál. Hodnosť získal podvodom, je to klamár a trtko! Reakcia Viktorína vás prekvapí

14 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti