eReport.sk
Z čoho splatia kampaň?
Dočasne poverený minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO). Zdroj: tasr

Naď z dovolenky po tlačovke Smeru: Pre dvoch mafiánov a účtovníka Fantozziho mám iba jeden odkaz!

Smer-SD, konkrétne predseda strany a trojnásobný expremiér Robert Fico, člen predsedníctva strany a bývalý minister vnútra Robert Kaliňák a podpredseda strany a exminister financií Ladislav Kamenický v sobotu obvinili rezort obrany zo závažnej trestnej činnosti. Minister Jaroslav Naď, ktorý obrane šéfuje, si však zjavne ťažkú hlavu z toho nerobí. Práve naopak.

V prvotnej reakcii na dnešnú tlačovku Smeru reagoval Naďov rezort stručne. „Minister je po dva a pol roku na pár dní na zaslúženej dovolenke, preto nebude reagovať na tlačovú konferenciu platenú oligarchami, ktorým sa nepodarilo v súťaži uspieť,“ reagovala pre TASR hovorkyňa rezortu obrany Martina Kovaľ Kakaščíková.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Výcvik za státisíce eur
  2. Minister obrany SR Jaroslav Naď (OĽANO).
  3. Naď spomína na zosnulého veterána Bočeka
  4. Je extrémista ten kto chce mier?
  5. Výcvik za státisíce eur

Minister obrany však cez sociálnu sieť z dovolenky napísal vo svojej reakcii o čosi viac. V zásade však nešlo o nejakú konštruktívnu odpoveď na tlačovku vedenia opozičnej strany. Fica s Kaliňákom označil Naď za mafiánov a Kamenického za účtovníka Fantozziho, áno tú kultovú veselú postavičku zo známej talianskej komédie.

„Neotravujte, tu sme pri (po dva a pol rokoch náročnej práce) zaslúženej dovolenke. PS: Takto to vyzerá, keď oligarcha v pozadí Smeru nakáže riešiť tému, pretože s horším vozidlom nevyhral, ale obsahovo nie je o čom…,“ napísal Naď, pričom v hashtagu pod statusom ešte uviedol: #SkorumpovaníŠašovia. To, kde práve „zaslúžene“ dovolenkuje, minister svojim fanúšim neprezradil.

Zdroj: fb/jaronadpublic

Trestné oznámenie na ministerstvo obrany podáva Smer v súvislosti s armádnym nákupom vozidiel 8×8. Robert Fico hovorí o podozrení zo spáchania „obzvlášť závažného zločinu porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku v štádiu prípravy“. Tender označil za predražený a škodlivý pre Slovensko. Šéf Smeru nazval Naďa vojnovým štváčom a klamárom.

Zdroj: youtube.com/smer-sd


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Naď z dovolenky po tlačovke Smeru: Pre dvoch mafiánov a účtovníka Fantozziho mám iba jeden odkaz!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie