tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Minister obrany SR Jaroslav Naď (OĽANO).
Minister obrany SR Jaroslav Naď (OĽANO). Foto: tasr

Naď poslal dvolenkujúcim občanom nevšedné želanie: A TÍTO nech vám oddych nepokazia!

Minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO), ktorého v sobotu ostro kritizovali predstavitelia strany Smer-SD za údajne netransparentný meganákup obrnených vozidiel, aj nedeľu reagoval na adresu svojich politických protivníkov. Bývalý smerák Naď to tentoraz urobil pri príležitosti sumarizácie toho, čo sa za ostatný týždeň v jeho rezorte udialo. A to napriek tomu, že sám, ako včera prezradil, nechce byť nikým a ničím rušený, pretože si užíva vraj zaslúženú dovolenku.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Robert Fico, expremiér, predseda Smeru
  2. V popredí za rečníckym pultom Robert Fico.
  3. V popredí Jaroslav Naď (OĽaNO).
  4. Jaroslav Naď (OĽaNO)
  5. Na kombosnímke zľava Jaroslav Naď a Robert Fico.

Odpočet týždenných aktivít ministerstva Naď ponúkol občanom ako dovolenkové čítanie. „Na deku k bazénu, či k moru, k Vašej obľúbenej knižke Vám ´pribaľujem´ ešte jedno stručné čítanie, sumár diania na rezorte obrany v uplynulom týždni,“ napísal minister.

„Hádžu sa o zem ako malé deti…“

A vzápätí prišiel s nevšedným želaním adresovaným dovolenkárom aj tým, ktorí si práve vychutnávajú nepracovný víkend: „A nech Vám zaslúžený oddych počas dovolenky či víkendu nepokazí ani dvojica mafiánov s účtovníkom Fantozzim zo Smeru, ktorí včera klasicky ako bábky v rukách oligarchu na jeho príkaz blúznili niečo o netransparentnosti a nevýhodnosti modernizácie OSSR. Nuž, časy, keď tu mafia a oligarchia rozhodovali na obrane o tom, čo sa bude a nebude kupovať, sú počas môjho pôsobenia v rezorte preč, akokoľvek sa im to nepáči a hádžu sa kvôli tomu o zem ako malé deti…“

Minister tlieska závislosti SR na Poľsku a Česku

A potom už nasledovali správy z jeho rezortu, pričom hneď prvou bolo, že Naď s radosťou občanom oznámil, že neschopnosť Slovenskej republiky postarať sa o ochranu vlastného vzdušného priestoru, je vyriešená po závislosti na Poliakoch už aj závislosťou na Českej republike.

„Výborné správy! Český premiér Petr Fiala potvrdil, že česká vláda bude súhlasiť s pomocou pri ochrane slovenského vzdušného priestoru. Pomoc potvrdil už dávnejšie aj poľský minister obrany Mariusz Blaszczak pri našom nedávnom rokovaní v Bratislave. V oboch prípadoch tak budú robiť bezodplatne, teda zadarmo,“ informoval rezortný šéf z OĽANO.

A opäť tí smeráci…

A ani v tejto súvislosti si neodpustil kritiku strany Roberta Fica: „Smerácky oligarcha za to, aby tu lietalo niekoľko MiGov, ale najmä vďaka ich ´transparentnosti´ po ktorej tak volali, inkasoval desiatky miliónov eur ročne. Nielen v súvislosti s vojnou na Ukrajine, ale najmä kvôli ich zlému technickému stavu a nedostatku pilotov, sme prijali rozhodnutie, o skorom ukončení prevádzky ruských stíhačiek Mig-29. Ak budú rokovania napredovať aj naďalej podľa plánu, od septembra budú naše nebo strážiť poľské a české stroje vzlietajúce zo základní v Česku a Poľsku. Len pripomínam, že tak ako tomu bolo aj doteraz, rozhodnutie o ich zásahu nad našim územím, bude v rukách slovenských orgánov.“

Celý status Naďa pripájame v plnom znení v galérii. Nie je práve najkratší, ale ktovie, počas leňošenia niekde na deke, vám možno príde ako zaujímavé čítanie.

GALÉRIA – Foto: fb/jaronadpublic

Pripomíname, že opozičný Smer-SD podáva trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru (GP) SR v súvislosti s armádnym nákupom vozidiel 8×8. Informoval o tom predseda strany a expremiér Robert Fico na sobotňajšej tlačovej konferencii. Hovorí o podozrení zo spáchania „obzvlášť závažného zločinu porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku v štádiu prípravy“. Tender označil za predražený a škodlivý pre Slovensko.

Reakcia z Ministerstva obrany (MO) SR prišla, ale len vo všeobecnej rovine. Minister Jaroslav Naď (OĽANO) dovolenkuje. Vraj zaslúžene. Fico, ktorý Naďa nazval vojnovým štváčom, sa v závere tlačovky vyjadril aj k aktuálnej politickej situácii. Naď na tlačovku Smeru reagoval aj v statuse na sociálnej sieti, kde nazval Roberta Fica a Roberta Kaliňáka mafiánmi a Ladislava Kamenického účtovníkom Fantozzim.

VIDEO Tlačovka strany Smer-SD na tému: Kšefty vojenského štváčika Naďa

Zdroj: youtube.com/smer-sd


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Naď poslal dvolenkujúcim občanom nevšedné želanie: A TÍTO nech vám oddych nepokazia!

Odoberať
Upozorniť na
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku