eReport.sk
Jaroslav Naď
Jaroslav Naď, foto:tasr

Naď sa smeje nad Ficovým listom do zahraničia: Už aj jeho kamoši Castro a Kaddáfi sú mŕtvi!

Minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) si nemyslí, že bude niekto z európskych lídrov ochotný pomôcť bývalému premiérovi a opozičnému lídrovi Robertovi Ficovi (Smer-SD). Z jeho statusu je taktiež zrejmé, že mu je situácia opozičného politika na smiech. Myslí si, že sa ho možno zastane ruský prezident Vladimír Putin. Upozorňuje taktiež, že by sa ho mohli zastať ešte Fidel Castro alebo Muammar Kaddáfi, no sú mŕtvi. Pravdou na druhej strane ostáva, že maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó sa už vyjadril, že maďarská vláda situáciu na Slovensku pozorne sleduje. Redakcia Ereportu sa nemusí stotožňovať so všetkými zverejnenými názormi.

„Fico definitívne skončil. Baviť sa s ním môže tak maximálne Putin (aj to nadradene, ako jeho de facto šéf) a ešte možno Lukašenko. Už aj jeho kamoši Castro a Kadáfí sú mŕtvi,“ tvrdí Naď v posmešnom statuse.

Odvoláva sa na článok v The Sunday Times

Naď vo svojom statuse pri tom odkazuje na článok v britskom článku The Sunday Times. Autor v ňom rozsiahlo kritizuje slovenského opozičného lídra. Pre objektivitu však treba dodať, že novinový článok s určitosťou neurčuje názory a konanie všetkých európskych lídrov.

Foto: fb/jaroslavnad

„To, čo si o ňom myslia krajiny EÚ a NATO, úplne jasne preukazuje dnešný článok v The Sunday Times. Je to pre Západ mafián. Boss mafiánov, ktorý zo Slovenska počas jeho vlády urobil mafiánsky štát. A s mafiánmi sa oni nebavia. Tí patria do rúk spravodlivosti… Fico skončil. A on to vie a veľmi sa bojí. Vie, čo všetko napáchal…,“ myslí si naopak Naď.

Bude vás zaujímať:

  1. V popredí šéf Smeru Robert Fico.
  2. Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Ivan Korčok (nominant SaS).
  3. Podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová.
  4. Na kombosnímke zľava článok o Ficovi, vedľa jeho autor Tim Gosling.
  5. Prokurátor Ján Šanta.
  6. Eurokomisárka pre spravodlivosť, spotrebiteľské otázky a rodovú rovnosť Věra Jourová.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Naď sa smeje nad Ficovým listom do zahraničia: Už aj jeho kamoši Castro a Kaddáfi sú mŕtvi!

Odoberať
Upozorniť na
guest
21 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport

Zaujímavosti