eReport.sk
Musk končí
Elon Musk na archívnej snímke z videa. Reprofoto: ted.com

Musk končí! Miliardár oznámil odstúpenie z postu šéfa Twitteru

AKTUALIZOVANÉ Musk končí! Americký miliardár Elon Musk vo štvrtok večer v tvíte oznámil, že v krátkej dobe odstúpi z postu šéfa Twitteru. Priblížil, že bola vybraná jeho nástupkyňa, ktorá funkciu prevezme za približne šesť týždňov.

Musk končí!

Meno jeho nasledovníčky Musk nezverejnil. V tvíte priblížil, že jeho úloha sa do budúcnosti zmení na výkonného technologického riaditeľa, pričom bude mať na starosti špecializovanejšie oblasti, akými sú napríklad produkty a software.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Rusko žiada Medzinárodný súdny dvor
  2. Chystá sa veľké stretnutie
  3. Zabíjanie musí skončiť
  4. Alejandro Mayorkas

Majiteľ sociálnej siete urobil nečakaný krok

Elon Musk kúpil sociálnu sieť Twitter vlani v októbri za zhruba 44 miliárd dolárov a odvtedy stojí na jej čele. Ako píše agentúra AP, opakovane však zdôrazňoval, že šéfom nezostane natrvalo. V decembri uviedol, že z postu odstúpi, akonáhle za seba nájde náhradu. Vo februári tohto roku následne avizoval, že nového šéfa chce nájsť „zrejme do konca roka“. DPA konštatuje, že zhruba polročné obdobie, keď Musk viedol Twitter, sprevádzali chaos a kontroverzie. Musk končí.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Musk končí! Miliardár oznámil odstúpenie z postu šéfa Twitteru

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php