eReport.sk
Monika Bagárová, foto: profimedia

Monika Bagárová usporiadala dcére luxusnú a drahú oslavu narodenín!

Speváčka Monika Bagárová (26) s partnerom Makhmudom Muradovom oslavovali. Len ročnej dcére Rumii usporiadali párty plnú luxusu.

„Vlastne budeme mať oslavy dve. Jedna bude určená pre rodinu, druhá pre kamarátov a ich deti. Môžu tiež doraziť so psíkmi, pretože Ruminka má zvieratká hrozne rada a teší sa z ich prítomnosti,“ popísala svoje plány popová princezná. Monika pripravuje oslavu pre rodinu, ktorá sa uskutoční na záhrade jej domu. „Pevne verím, že nám vyjde počasie,“ povedala speváčka, ktorej s oslavou pomáhala cateringová firma.

Monika Bagárová usporiadala dcére veľkolepú oslavu!

Foto: Instagram

„Príde mama, otec a sestra. Naši u nás zostanú, sestra sa musí vrátiť domov, pretože ju čaká maturita a musí sa pripravovať.“ Oslávenkyňa a dcérka známych rodičov sa raduje z pomerne luxusných darčekov. „Ruminka dostala malú verziu auta bentley, na ktorom jazdí jej otecko,“ prezradila Monika. Na fotografiách, ktoré Monika zverejnila na sociálnych sieťach vidieť, že si na oslave dcéry dala záležať. Všetko pôsobilo naozaj veľkolepo a jej dcéra má už teraz pred sebou naozaj luxusný život v blahobyte.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Monika Bagárová usporiadala dcére luxusnú a drahú oslavu narodenín!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti