eReport.sk
Raši ostro kritizuje bývalú vládu
Igor Matovič a Eduard Heger, foto:tasr

Moderátorka TA3 Žitná: Podnikateľov faktúry za energie zarežú! Ešte aj výpalníci poznali mieru

Moderátorka TA3 Žitná. Trpezlivosť s nesúladom vyhlásení vládnych predstaviteľov a reálnej podoby faktúr za energie začína vyrušovať aj skúsených novinárov. Medzi nich najnovšie pribudla Anna Žitná, ktorá na TA3 moderuje reláciu „Tak takto?!“. Svojim čitateľom ponúkla pohľad do zákulisia relácie, v ktorom s jednou zo svojich posledných hostiek Erikou Nogovou diskutovala o cenách energií a ich dopade na občanov.

Moderátorka TA3 Žitná

„Včera sme s Erikou Nogovou v Tak takto?! riešili tému faktúr za elektrinu, ktoré dostávajú podnikatelia a ak ich neuhradia, dodávateľ energií ich jednoducho odpojí. Za megawatthodinu v roku 2021 platili 50 eur, dnes je to 450 eur aj viac,“ načrtla tému na sociálnej sieti Žitná.

Pohľad na faktúry v nej vzbudil iróniu

Občania logicky s oznámeniami o zvýšených cenách za energie rozhodne nie sú stotožnení. Zvýšené ceny podľa nej nespôsobia problémy len podnikateľom a domácnostiam, ale aj zamestnancom. „Mimo obraz sme si s hostkou spomenuli aj na 90te roky, keď podnikateľov chodilo vypaľovať podsvetie. Pri pohľade na tie faktúry sme s istou dávkou irónie skonštatovali, že ešte aj tí mafiáni vedeli, kde je miera. Neboli až takí sprostí, aby si zarezali sliepku, ktorá znáša zlaté vajcia. Tieto faktúry malých slovenských podnikateľov ´zarežú´,“ skonštatovala Žitná.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Hlas-SD žiada predčasné voľby
  2. Rober Fico pred rečníckym pultom počas tlačovky Smeru-SD.
  3. Chaos v parlamente bez riešenia?
  4. Telo nebohej osoby.
  5. Frustrovaný Heger
  6. Položila Hegerova vláda podnikateľov na kolená

Tá sa rozhodla odcitovať aj svoju hostku, ktorá sa zastáva predovšetkým bezradných zamestnancov. „Nikomu nevadí, že títo ľudia, ktorí sa vždy starali o seba, ale teraz sa o nich bude musieť postarať štát? Ak sa o nich štát postará a všetci sú s tým v poriadku, tak budeme na úradoch práce,“ skonštatovala Nogová hovorí moderátorka TA3 Žitná.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Moderátorka TA3 Žitná: Podnikateľov faktúry za energie zarežú! Ešte aj výpalníci poznali mieru

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti