tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Eva Herzigová, foto: profimedia

Modelka Eva Herzigová prekonala vážnu chorobu: Následky má aj takmer po roku!

Zákerná choroba si vybrala svoju daň. Modelka Eva Herzigová (48) má po prekonaní koronavírusu stále nepríjemné následky.

Česká topmodelka Eva Herzigová prekonala koronavírus. Problémy má však dodnes. Deväť mesiacov po prekonaní vážnej choroby ju trápia jej následky. „Bolo to naozaj veľmi vážne,“ zverila sa Herzigová.

„Vďaka Bohu, sme to mali celá rodina naraz. Mohli sme sa maznať a byť v pyžamách takmer celý mesiac,“ spomína na minulé Vianoce topmodelka, ktorá žije s talianskym priateľom Gregoriem Marsiajem a má troch synov. Eva mala zimnicu, potila sa v horúčkach a únavou sa nevedela pohnúť. Niekoľko týždňov bola nepoužiteľná. „Bolo to náročné. Uvedomíte si, koľko energie potrebujete vôbec na obyčajnú reč. A je to ťažké, keď ani to nedokážete zvládnuť,“ posťažovala si Herzigová.

Dávala sa dokopy vo švajčiarskych kúpeľoch, aby sa poriadne zotavila. Užívala homeopatiká a otužovala sa v ľadovej vode. „Ten pobyt mi pomohol, ale so syndrómom dlhého covidu bojujem dodnes. Ten vírus má príšerné dozvuky.“ Hoci jej choroba zasiahla do života, je napriek tomu vďačná. „Som uvedomelejšia, vľúdnejšia, som ochotná prijímať ostatných a milovať ich. A spomalila som. Nie je kam sa ponáhľať,“ uzavrela modelingová hviezda.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Modelka Eva Herzigová prekonala vážnu chorobu: Následky má aj takmer po roku!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku