tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk

MMA: Karlos Vémola porazil Ďatelinku za 2 minúty, Szabová vypla súperku

Karlos „Terminátor“ Vémola potvrdil svoju neporaziteľnosť v Oktagone. Tentoraz si okúsil jeho silu na zemi slovenský bojovník Milan Ďatelinka. Ten vydržal s Vémolom bojovať len niečo cez dve minút, do kým ho český veterán „neuškrtil“.

Zápas mal byť pre Karlosa Vémolu obhajobou titulu v strednej váhe. Počas predzápasového oficiálneho váženia však nesplnil váhu 83,9 kg, keďže mal o 0,6 kg viac. Milan Ďatelinka sa však rozhodol napriek váhovej výhode súpera súboj zobrať a bojovať. Pre Vémolu znamenalo nesplnenie limitu však väčšie problémy. Promotéri boli nútení podľa pravidiel odobrať 35-ročnému veteránovi MMA opasok strednej váhy a značne oklieštiť príjmy zo super fightu.

Ďatelinka sa tak dostal pred zápasom do menšieho psychického tlaku, keďže mu pár hodín pred zápasom oznámili, že Karlos titul obhájiť nemôže a ak zvíťazí, stane sa on šampiónom strednej váhy Oktagonu. Ten však svoj potenciál a chuť poraziť českého bojovníka nevyužil a vydržal v klietke len dve a pol minúty.

Slovenská bojovníčka Lucia Szabová sa postavila na svoj piaty zápas medzi profesionálmi do klietky s gréckou bojovníčkou Cristinou Netzou. Tej však nedala žiadnu šancu. Od začiatku zápasu dominovala a čakala na ten správny moment, kedy nebude Grékyňa až tak pozorná. Súperku knokautovala v 1. kole kopom do hlavy a súperku doslova „vypla“. Po druhý raz v kariére získala prémiu pre najlepší zápas večera. Čoraz častejšie sa s menom 23-ročnej Bratislavčanky začína spájať organizácia UFC. Na otázku novinárov ohľadom špekulácii povedala: „To nie je tak úplne otázka na mňa, ale na manažment Oktagonu“.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

MMA: Karlos Vémola porazil Ďatelinku za 2 minúty, Szabová vypla súperku

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku