eReport.sk
Politológ Roman Michelko
Politológ Roman Michelko. Zdroj: eReport

Politológ Michelko o Matovičovom rušení nočného pokoja s megafónom: Toto je posledná Igorova potupa!

Bývalý premiér a minister financií Igor Matovič (OĽANO) by si podľa všetkého mal dávať pozor, aby to s kampaňou neprepálil. Zdá sa totiž, že jeho veľké auto s megafónom začína občanom poriadne liezť na nervy. Ľudia si na sociálnych sieťach vymieňajú skúsenosti so stretom s jeho „raptorom“. A všeobecne sa dá skonštatovať, že tieto skúsenosti nie sú pozitívne.

Matovič a jeho ľudia totižto nemajú problém ľudí otravovať ešte aj po zotmení, kedy väčšina občanov oddychuje a pripravuje sa na ďalší deň.

Status Romana Michelka na sociálnej sieti.

Zdroj: fb/veciverejne.romana.michelka

Matovič otravuje ľudí

Svoje si o Matovičových invazívnych aktivitách myslí aj politológ a kandidát SNS do parlamentu Roman Michelko. Ten nové divadlo, ktoré nám „Matovičova produkcia“ predstavila, považuje za labutiu pieseň najnedôveryhodnejšieho politika slovenskej histórie.

„Zdá sa, že Igorovi v jeho snahe udržať sa v politike nepomáha ani mačací šampón a ani megafón. Ukázalo sa, že Remišová je chytrejšia ako on, čo je posledná Igorova potupa,“ napísal na sociálnej sieti Michelko.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Rokovať sa o ňom bude v pondelok
  2. Michal Šimečka
  3. Počet LGBTQ osôb rastie.

Remišová v akcii

Nitka neostala suchá ani na Matovičovej bývalej a súčasnej spolupracovníčke Veronike Remišovej (OĽANO, Za ľudí). Pre tento moment nie je isté, kto koho ťahá dole. Či Matovič Remišovú svojimi divadlami, alebo Remišová Matoviča svojimi nízkymi preferenciami. Isté však je, že aj napriek rôznym rečiam, ani Remišová neodchádzala z MIRRI bez káuz, čo jej dal Michelko jednoznačne najavo.

„Verča, pre zmenu nečaká na záverečný debakel a kupuje dom v Rakúsku. Možno si tam odtiahne aj osem tisícový gauč z kancelárie,“ doplnil Michelko.

Pročkovi vajce vraj poškodilo krčnú chrbticu

Nejde navyše o prvé ani posledné dejstvo Matovičovej kampane. Spoločnosť sa napríklad v súčasnosti musí pozerať na Jozefa Pročka, ktorý tvrdí, že mu vajíčko zranilo krčnú chrbticu. Dnes dokonca pridal príspevok ležiac v posteli. No tak, Jožo, až také hrozné to byť nemohlo! Možno je už naozaj na mieste, aby politici odbornej spravovali spoločnosť a štát. Na divadelné kúsky tu máme hercov.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Politológ Michelko o Matovičovom rušení nočného pokoja s megafónom: Toto je posledná Igorova potupa!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php