eReport.sk
Roman Michelko FOTO TASR - Jaroslav Novák

Michelko odmietol diskutovať v RTVS so Šipošom z Matovičovho hnutia


Poslanec SNS Michelko si tiež nemyslí, že diskusia s bývalým OĽaNO prispeje k zmierneniu spoločnosti. Poukázal na to, že aj niektoré opozičné strany sa dištancujú od diskusie s Matovičovým hnutím.

Poslanec Národnej rady (NR) SR a predseda Výboru NR SR pre kultúru a médiá Roman Michelko (SNS) nebude diskutovať so šéfom poslaneckého klubu hnutia Slovensko Michalom Šipošom. Šipoš konštatoval, že sú ľudia, ktorí sa boja priamej konfrontácie s členmi hnutia. Uviedol to v nedeľnej diskusnej relácii RTVS o 5 minút 12.

Izolovaný Matovič

Poslanci hnutia Slovensko nie sú podľa Michelka schopní diskutovať. Verejnoprávne médiá majú podľa neho mať taký typ diskutujúcich, ktorí vedia diskutovať vecne. Michelko si tiež nemyslí, že diskusia s hnutím prispeje k zmierneniu spoločnosti. Poukázal na to, že aj niektoré opozičné strany sa dištancujú od diskusie s hnutím Slovensko.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Screenshot, R. Kaliňák v Sobotných dialógoch
  2. Predseda maďarskej vlády Viktor Orbán

Šipoš tento krok považuje za pokus o blokovanie a „vykázanie so všetkých relácií“. Poukázal na to, že v každej strane má niekto väčšie emócie a povie tvrdšie slová. Ohradil sa, že nikdy nebol v žiadnej diskusnej relácii vulgárny a nikoho fyzicky nenapádal.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Michelko odmietol diskutovať v RTVS so Šipošom z Matovičovho hnutia

Odoberať
Upozorniť na
18 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne