tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Michael Douglas a Catherine Zeta-Jonesová, foto: profimedia

Michael Douglas a Catherine Zeta-Jonesová sa zbavujú majetku: Problémy v raji?

Zbohatlíci Michael Douglas (76) a Catherine Zeta-Jonesová (51) se zbavujú svojho okázalého apartmánu v New Yorku. A jeho hodnota? Predávajú ho za viac ako neuveriteľných osemnásť miliónov eur. Čo teda tento byt za tak nehoráznu sumu ponúka?

Herecké duo, ktorého manželstvo pravdepodobne prežije nás všetkých, predáva luxusný byt „vo veži“. Apartmán sa nachádza na najvyššom poschodí vo viac ako sto rokov staré budovy Kenilwroth v New Yorku.

A ako je byt zariadený? Pozostáva zo štyroch spální, päť a pol kúpeľni, obrovského obývacieho pokoja, tradičnej jedálne, plne vybavenej kuchyne so špičkovými spotrebičmi a z dvoch samostatných šatníkov. Apartmán ponúka úchvatný výhľad na Central Park a jeho okolie.

A prečo sa byt „vo veži“ rozhodli predať? Dôvod nie je známy, no problémy v raji a ich manželstve určite nemajú. Pravdepodobne to bude tým, že do neho už dlhšie nechodia, keďže dvojica väčšinu času trávi v rezidencii v Irvingtonu v New Yorku alebo v dome v meste Swansea. Kedy sa im ho podarí predať je tiež otázne. Douglas už sedem rokov predáva svoj luxusný dom na Mallorke.

FOTO okázalého bytu, ktorý dvojica predáva nájdete v GALÉRII

Zdroj: Foto: profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Michael Douglas a Catherine Zeta-Jonesová sa zbavujú majetku: Problémy v raji?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku