eReport.sk
Igor Melicher
Igor Melicher. Foto: youtube

Melicher: Čaputová a Matovič urobili zo Slovenska bránu a centrum pre nelegálnych migrantov!

Slovensko bolo medzi nelegálnymi migrantami v minulosti známe tým, že nemá nad ich nelegálnym konaním zľutovanie. Preto k nám dokopy nikto nesmeroval. Migranti jednoducho vedeli, že ak chcú obchádzať medzinárodné migračné pravidlá, u nás nepochodia. Situácia je však dnes iná. Nástupom Zuzany Čaputovej na pozíciu prezidentky a zmenou mocenských pomerov na prelome rokov 2019 a 2020 sa migrantom brána na Slovensko evidentne otvorilo viac ako dokorán.

„Ak by Smer nepoukázal na to, že sa v niektorých mestách južného Slovenska zdržiavajú stovky až tisíce nelegálnych migrantov, Čaputovej vláda a Hamranova polícia by určite čakali, kým sa celý problém premlčí a tvárili by sa pri tom, že neexistuje,“ poukazuje na dnešný výrazný problém člen predsedníctva Smeru, šéf Mladých sociálnych demokratov a kandidát na poslanca NR SR Igor Melicher. Pričom celkový počet migrantov má byť podľa neho už takmer 25 -tisíc.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Eduard Heger sa ohlásil po dlhšej dobe.
  2. Vraj všetkých šikanuje

Na čele migračného úradu je bývalý Sorosov človek

Okrem zmien na pozíciách premiéra, ministrov, či prezidentky, je za dnešným otvoreným prístupom Slovenska nutné vidieť aj nominanta OĽANO na čele migračného úradu. Tým nie je nik iný, ako bývalý šéf Nadácie otvorenej spoločnosti Ján Orlovský. Ktorý na svoju pozíciu prichádzal s tým, že Slovensko má zvoliť promigrantský prístup a otvoriť sa migrácii z tretích krajín.

„Progresívna politika urobila zo Slovenska vstupnú bránu pre nelegálnych migrantov do Európy. Rozdáva týmto ľuďom úradné dokumenty, na základe ktorých ich akýkoľvek iný štát vráti späť na Slovensko. Kde sa ich môžu nazbierať aj stovky tisíc a samozrejme riskujeme, že nám všetky okolité štáty zatvoria hranice. Toto určite nie je niečo, čo by bolo národným záujmom Slovenska. Alebo vôbec záujmom bežných občanov,“ pokračuje Melicher.

Toto nám ponúkajú liberálne prúdy

Faktom je, že vláda nekoná. Ide už v poradí o niekoľký problém, pri ktorom sa premiér Ódor, policajný šéf Štefan Hamran, či prezidentka Čaputová tvária, že ho nemajú ako riešiť. Občas má človek pocit, ako keby svoje kompetencie a zodpovednosti poznali títo politici len vtedy, keď majú kriminalizovať opozičných politikov.

„Toto je progresívna politika, ktorú nám dnes ponúkajú liberálne prúdy ako budúcnosť Slovenska? Byť centrom nelegálnej migrácie, neriešiť problémy, zatvárať si pred nimi oči a aj keď všetci vidíme, že progresívne migračné stratégie zlyhali bude ich vedenie štátu ďalej podporovať? Ak si kladiete otázku, čo je to suverenita, tak toto rozhodne je všetko iné len nie ochrana a rozvoj suverenity Slovenska zo strany progresívne liberálnych prúdov. Ale skôr snaha o jej deštrukciu,“ uzavrel Melicher.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Melicher: Čaputová a Matovič urobili zo Slovenska bránu a centrum pre nelegálnych migrantov!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie