eReport.sk
Vraj všetkých šikanuje
Michal Šimečka. Foto: tasr

VIDEO Progresívny Šimečka: Kam Slovensko patrí? Od Mečiara sme nestáli pred tak zásadnou otázkou!


Šimečka: Od čias Mečiara sme nestáli pred tak zásadnou civilizačnou otázkou, kam Slovensko patrí. Či vidíme našu budúcnosť v demokratickej Európe, v EÚ a NATO, alebo či sa vydáme cestou izolácie a stále väčšieho príklonu k diktátorskému Rusku, ktoré vraždí nevinných ľudí hneď za našimi hranicami.

Uviedol to na sociálnej sieti Michal Šimečka, líder hnutia Progresívne Slovensko a poslanec Európskeho parlamentu. V inom statuse ponúka aj video, v ktorom sa vyjadruje k politickej situácii.

Michal Šimečka na sociálnej sieti o svojich pohľadoch na aktuálnu politickú situáciu.

Zdroj: fb/miso.simecka

Šimečka: Minulosť sa derie späť

„Minulosť – a jej reprezentanti – sa derú späť k moci s nebývalou agresivitou, nenávisťou, otvorenou vyhrážkou voči konkrétnym skupinám ľudí,“ píše Šimečka.

Related Posts

  1. Zneužíva Kotleba situáciu?
  2. Richard Sulík.

„Ale máme na výber. Môžeme si zvoliť inú cestu. Progresívne Slovensko je hnutie, ktoré má vo svojej DNA orientáciu na budúcnosť. Na to, aby sme jednoznačne patrili do EÚ a NATO, aby tu bol garantovaný právny štát, bezpečie a ľudské práva pre všetkých. Na to, aby sa Slovensko pohlo dopredu, ekonomicky, spoločensky, kvalitou života a služieb.“ uzatvára status líder PS Michal Šimečka.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Progresívny Šimečka: Kam Slovensko patrí? Od Mečiara sme nestáli pred tak zásadnou otázkou!

Odoberať
Upozorniť na
18 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne