eReport.sk
Eduard Heger sa ohlásil po dlhšej dobe.
Eduard Heger. Foto: tasr

Pustili sa do seba! Kto je väčší kresťan? Heger alebo Majerský?


Na slová Milana Majerského“ z KDH o „pliage reaguje už aj bývalý premiér E. Heger. Tento kresťan, ktorý v minulosti prekvapil tým, že patrí k zvláštnemu druhu kresťanského spoločenstva, ktoré mnohí vnímajú dokonca až ako sektu, zrazu zastáva liberálne názory. Majerskému na sociálnej sieti odkázal, že šíri nenávisť!

Pliaga a nenávisť

„Viete, čo je skutočnou pliagou, pán Majerský? NENÁVISŤ!“ začína rovno z ostra Eduard Heger. „Sám viem, aké dôležité je vážiť slová. Nenávisť, ktorá sa šírila posledné roky v spoločnosti spôsobila, že aj na moju rodinu číhal mladý muž, ktorý pred mojim domom chcel zabíjať. A nakoniec zabil. Nie mňa, ale dvoch nevinných mladých ľudí. Na tento deň nikdy nezabudnem,“ spomína na traumatizujúci zážitok Heger.

Nahnevane pokračuje: „Nazývať akéhokoľvek človeka alebo skupiny osôb pliagou je ďaleko za hranou. Takéto slová vo verejnom živote iba prikladajú olej do ohňa nenávisti. Už nikdy viac nemôžeme dovoliť, aby nenávisť zabíjala.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Fico je podobný ako Matovič
  2. Monika Beňová
  3. Milan Majerský
  4. Nvotová sa nevzdáva

Časy sa menia, dnes je všetko inak

Zdá sa, že časy sa zmenili. Nie je to tak dávno, čo Eduard Heger zastával v OĽaNO ultra konzervatívne názory. Bol členok laického katolíckeho charizmatického spoločenstva. To sa doslova preslávilo, keď na verejnosť uniklo video na ktorom členka chválila „anjelským jazykom“ tiež člena, Mareka Krajčího a posielala mu múdrosť.

Eduard Heger svojím statusom na sociálnej sieti reaguje na slová Milana Majerského, ktoré sa mu asi nedopatrením podarilo vypustiť z úst vo víkendovej politickej relácii. Na tento fakt sme už v denníku eReport upozornili. Po vlne kritiky sa Majerský začal na Facebooku kajať. Medziiným uviedol: „Keď som dnes použil slovo „nešťastie“ či „pliaga“, mal som na mysli ideológiu, vonkoncom nie konkrétnych ľudí. Toto nedorozumenie ma mrzí a ospravedlňujem sa, ak bolo nesprávne pochopené, resp. ak som sa tým niekoho dotkol.“

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pustili sa do seba! Kto je väčší kresťan? Heger alebo Majerský?

Odoberať
Upozorniť na
12 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne